Co bude s Icardim? Real nebo spojení s Raiolou a letenka do Manchesteru?

Co bude s Icardim? Real nebo spojení s Raiolou a letenka do Manchesteru?

Mauro Icardi na hrot útoku Realu Madrid. Před pár týdny to byla jedna z velmi pravděpodobných variant. Nyní už to ale tak zdaleka nevypadá. Do boje o argentinského útočníka se totiž rázně přihlásil Mourinhův Manchester United, který je ochotný zaplatit výkupní klauzoli ve výši 80 milionů liber.

Možná nevíte, že Icardi není ve „stáji“ žádného z předních hráčských agentů, ale o jeho záležitosti se mu stará manželka Wanda Nara. To by ale rád změnil Mino Raiola, který by Icardiho chtěl podle Corriere dello Sport zastupovat.

Raiola je jedním z nejvlivnějších agentů. Postaral se mimo jiné o rekordní přestup Paula Pogby z Juventusu Turín do Manchesteru United. Mezi jeho klienty jsou ale i další zvučná jména spojená s Old Trafford jako Romelu Lukaku, Zlatan Ibrahimovič nebo Henrik Mchytarjan.

Icardi přišel do Milána v roce 2013 ze Sampdorie Janov. V první sezoně to nebyla žádná sláva, ale v té další už nasázel 22 branek v Serii A. Přes dvacetigólovou hranici se v dresu Nerazzurri dostal ještě jednou a našlápnuto má i letos. Na kontě už má 18 přesných zásahů.

V minulosti už Raiolovy služby odmítl, ale padesátiletý agent se nevzdává a zkouší to znovu. Navíc je tu další důvod, proč je Manchester, kde by působil s Lukakem, pravděpodobnější destinací než San Bernabéu. Vedení bílého baletu totiž touží spíše po Harrym Kaneovi.