Udělali jsme si to těžké sami, zaspali jsme a pak jsme ani neměli štěstí, smutnili Zeman s Hrošovským

Udělali jsme si to těžké sami, zaspali jsme a pak jsme ani neměli štěstí, smutnili Zeman s Hrošovským
OBSAHUJE OHLASY

První ligová porážka osmifinalisty Evropské ligy přišla nečekaně v Doosan aréně proti Jihlavě, která si tak po Slavii připsala další velmi cenný skalp.

"Chyběly góly, i když jsme měli šance. Udělali jsme si to těžké sami, zaspali jsme začátek zápasu, pak jsme to doháněli, ale bohužel nedohnali," smutnil Martin Zeman.

"Ani jsme neměli štěstí, aby se nám tam něco odrazilo. Když doma nedáme gól, tak budeme těžko bodovat. Jihlava si to ukopala a vybojovala. Druhý poločas už jsme hráli mnohem lépe, měli šance, ale branku se nám nepodařilo vstřelit," krčil rameny bývalý středopolař Sparty, Sionu, Senice či Příbrami.

A zcela s ním souhlasil také slovenský reprezentant s minulostí v Baníku Sokolov, Ústí nad Labem či Znojmě Patrik Hrošovský, jenž uvedl, že to tým v pondělí nezvládl. V dalším kole to pak bude chtít západočeský soubor napravit při výjezdu na půdu Baníku Ostrava.

"Bude to těžký zápas. Baník hraje o záchranu a určitě bude bojovat, ale my takováto utkání musíme zvládat," uzavřel na webu fcviktoria.cz pětadvacetiletý Hrošovský, jenž vlastní dva české tituly a momentálně si kráčí pro třetí.