Šest tváří, které má Manchester United na letním seznamu pro záložní řadu

Šest tváří, které má Manchester United na letním seznamu pro záložní řadu

Muž zodpovědný za výkony a výsledky dvacetinásobného šampiona Anglie José Mourinho se bude letos v létě zabývat příchodem nového záložníka či dokonce záložníků.

Šéf Manchesteru United, jemuž patří v Premier League průběžná druhá pozice, totiž na konci sezony přijde hned o dva muže - jednak Michaela Carricka, jenž se odebere do profesní penze a jednak Marouane Fellainiho, z něhož se stane volný hráč a Old Trafford pravděpodobně opustí.

Kdo ví, jak to také dopadne s Paulem Pogbou, který se se šéfem United rozchází v názorech na to, kde je jeho nejlepší místo.

Ohledně zaplnění vzniklé mezery měl "Mou" předat místopředsedovi United Edu Woodwardovi seznam šesti hráčů, z nichž si může vybrat, koho na rudou stranu Manchesteru přivede.

První dvě příčky seznamu okupují mezinárodně ostřílené tváře, a sice Němec Toni Kroos z Realu Madrid a Brazilec Willian z Chelsea.

A co další vyhlédnuté cíle? List obsahuje také Victora Wanyamu z Tottenhamu, Jeana Michaela Seriho z Nice, Sergeje Milinkoviče-Saviče z Lazia Řím a Jorginha z SSC Neapol.

Příslibem do budoucna by se mohl stát anglický mladík Scott McTominay, jenž už nastoupil i v osmifinále Ligy mistrů. Bývalý stratég Porta, Realu či Interu však ví, že ohledně užšího týmu potřebuje ještě širší možnosti.