Střídání Hazarda? Courtois to nemůže překousnout

Chelsea zažívá jakousi pomistrovskou euforii a tuto sezónu zatím nepředvádí výkony podle očekávání. To potvrdila i o víkendu v zápase proti Manchesteru United, kde Blues podlehli týmu svého bývalého kouče 1:2.

Mohlo to ale dopadnout třeba lépe. Třeba v případě, že by největší hvězda týmu Antonia Conteho Eden Hazard bývala dohrála celé utkání. Superstar Chelsea byla vystřídána a svou nespokojenost vyjádřil i první brankář Blues a krajan Hazarda Thibaut Courtois.

Vítězný gól ve prospěch United, jenž vsítila kometa této sezóny Jesse Lingard, padl dvě minuty po tom, co Hazard odešel ze hřiště. Je možné, že s Hazardem na hřišti by Chelsea nějaký bod v takto napjatém zápase uhrála.

"Vůbec toto střídání nechápu. Nevidím jediný důvod, proč jsme vystřídali nejlepšího hráče. Ale je to trenérovo rozhodnutí a já doufám, že mi to vysvětlí. Nevidím mu do hlavy, ale Hazard je podle mě hráč, který by měl hrát každý zápas 90 minut," říkal nespokojeně, avšak s respektem k trenérovi, brankář Chelsea.