Naše liga je celkově zvláštní, uvedl po páté ztrátě ze šesti jarních vystoupení Vrba

Naše liga je celkově zvláštní, uvedl po páté ztrátě ze šesti jarních vystoupení Vrba
OBSAHUJE OHLASY

Plzeň v rámci dohrávky 19. kola HET ligy nedokázala zvítězit na půdě posledního Baníku a za bezgólovou remízu si odvezla na západ Čech jen bod.

Jak vše viděl hlavní kouč Viktorie Pavel Vrba? "Když hraje první s posledním, tak bychom teoreticky měli vyhrát. Na druhou stranu naše liga je celkově zvláštní. Vidíme to nejen z tohohle výsledku, ale i z jiných zápasů. Mužstva v Česku jsou vyrovnaná," upozornil na webu fcviktoria.cz někdejší stratég české reprezentace či Anži Machačkala.

Čtyřiapadesátiletý odborník navíc neměl problém uznat kvality Páníkova souboru. "Baník v zimě přivedl spoustu hráčů a každá změna je o tom, že vedení musí být trpělivé. Mužstvo jde podle mého názoru od začátku jara nahoru. Koupili fotbalisty, kteří pravidelně hráli v jiných klubech. Mají svou kvalitu a o záchranu určitě budou bojovat až do konce," zavěštil si šéf Hořavy, Kozáčika či Krmenčíka, který v Ostravě nehrál kvůli zdravotním problémům.

Co vše v jeho týmu nyní drhne? "Když se budeme bavit o zápasech na podzim, tak tam jsme třeba ze tří střel dali dva góly a vyhráli. Pokud se podíváte na středeční utkání, také jsme měli třeba tři příležitosti, které možná byly ještě větší než v některých podzimních duelech, ale my jsme je nevyužili," posteskl si na stránkách fcviktoria.cz Vrba, jehož svěřenci zvítězili v šesti jarních duelech jen jednou a přesto vládnou soutěži o deset bodů.

Další šanci na tříbodový zisk bude mít lídr v neděli ve vršovickém Ďolíčku.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.