Bayern na Lewandowského nalepil cenovku. Je až podezřele nízká!

Bayern na Lewandowského nalepil cenovku. Je až podezřele nízká!

Na jaře se dost hovoří o tom, že by jeden z nejlepších útočníků na světě Robert Lewandowski mohl odejít z Bayernu Mnichov. Jeho nový zaměstnavatel by ale pochopitelně musel za útočníka dobře zaplatit. Jeho současný klub se konečně vymáčkl a sdělil konkrétní požadovanou částku!

Polský reprezentant po odchodu z Polska přestoupil do Borussie Dortmund, kde si udělal jméno a stal se z něj zde světový útočník. Poté ale Včely zradil a přestoupil do konkurenčního Bayernu jako volný hráč, kde své kvality pouze potvrdil a ještě se zlepšil.

Na fotbalovém trhu moc lepších hroťáků nenajdete. A vědomy si toho jsou i velkokluby v čele s Realem Madrid, které by Lewandowského rády angažovaly. Ví ale i to, že polský kanonýr nebude levný a bude extrémně složité Bayern přesvědčit k jeho prodeji.

Bavorský gigant ale nyní, pravděpodobně kvůli špatným vztahům hráče s vedením, na Lewandowského „nalepil cenovku“ a sdělil všem zájemcům, kolik si za něj účtuje. A většina fotbalového světa je v šoku, neboť se jedná o poměrně malou sumu. Pravděpodobně v tom opravdu budou nějaké spory, skoro to totiž vypadá, že se jej Bayern chce zbavit.

A kolik ona částka činí? „Lewandowského jsme ochotni prodat za jakoukoliv trojcifernou částku,“ zní z mnichovské Allianz Areny. Pravděpodobně si to máme přebrat tak, že je Lewa k mání za 100 milionů euro. A to je na dnešní poměry směšná suma. Sto milionů euro v době, kdy Ousmane Dembelé stojí 150 milionů a Neymar 220 milionů?