Přestupové drby: Vieira trenérem Arsenalu, Kurzawa do Spurs?

Přestupové drby: Vieira trenérem Arsenalu, Kurzawa do Spurs?

Jak je naším dobrým zvykem, přinášíme vám nejčerstvější spekulace, drby a dohady ohledně letního přestupového okna. O kom se v minulých dnech mluvilo nejčastěji?

Začneme Arsenalem. Wengerova pozice je nejistá, a proto se čile spekuluje o jeho nástupci. Zajímavá zpráva přišla z týmu New York City, kterému šéfuje někdejší záložník Gunners Patrick Vieira. Podle listu Daily Mail by právě on mohl být nástupcem francouzského trenéra. Zároveň jiný list, Daily Telegraph, informuje, že šéfové Arsenalu pokukují i po bývalém trenérovi Barcelony Luisi Enriquem.

Diego Simeone z Atlética Madrid má plán, jak udržet svou největší hvězdu Antoineho Griezmanna. Je jednoduchý: porazit Arsenal v Poháru UEFA a zároveň v LaLize pronásledovat Barcelony - jinak řečeno, stát se opravdovým velkoklubem. Bude to Griezmannovi stačit?

Španělský list Mundo Deportivo píše o tom, že Barcelona je připravena svému obránci Samuelovi Umtitimu nabídnout novou smlouvu. Výši výdělku neznáme, ale víme o výši výstupní klauzule: čtyřiadvacetiletý hráč by mohl být vykoupen pouze za monstózní částku 250 milionů liber. 

Dvakrát z tábora Spurs. Tottenham se chce znovu pokusit ulovit kapitána anglické jednadvacítky Demaraie Graye z Leicesteru. Loni to nevyšlo, budou Kohouti úspěšní letos? Zároveň Pochettino cílí i na jiné křídlo: Layvina Kurzawu z PSG. Podle Daily Mirror ale bude mít těžkého soupeře - Chelsea. 

A nakonec k příběhu Anthony Martiala. Ke klubům, které se budou snažit nespokojeného útočníka United získat, přibyly další těžké váhy: Lyon a Juventus.