Po hvězdě Lazia je na Ostrovech hlad. Který trojlístek si to o něj hodlá rozdat?

Zkušený brazilský záložník Felipe Anderson se těší další vydařené sezóně, kterou by rád zakončil také triumfem na světovém šampionátu v Rusku. Pokud by se tak stalo, jeho cena by se na trhu rapidně zvýšila. I tak můžeme registrovat celou řadu zájemců, kteří po něm prahnou již nyní.

Po hvězdě Lazia je na Ostrovech hlad. Který trojlístek si to o něj hodlá rozdat?

Pětadvacetiletý jihoamerický talent byl již v minulých letech spojován například s Manchesterem United, ale k přesunu na Ostrovy nakonec nedošlo. Do Anglie by se mohl kmenový hráč Lazia Řím podívat ale již za pár týdnů, neboť jeho angažování zvažuje hned trojice celků z Premier League.

Anderson si letos v Serii A nevedl opět zle. Svému týmu pomohl osmi brankami a deseti asistencemi k pátému místu, které tradiční italský celek katapultoval do skupinové fáze Evropské ligy. Účast v lukrativní soutěži starého kontinentu by však mohl vyměnit za novou výzvu, která ho volá do Anglie.

Jisté je, že Lazio se své opory nevzdá lacino. Podle informací italského tisku by se měl přestup povést při úhradě minimálně 35 milionů liber. Ve hře je hned trio celků, které si dovedou představit mít ho v nové sezóně v základní sestavě.

Anderson uvízl na radarech West Hamu, Leicesteru City a Southamptonu. Největším adeptem na jeho zisk je právě prvně jmenovaný, neboť nový kouč Kladivářů Manuel Pellegrini by rád klub vrátil do pohárové Evropy.