Pjanič dal košem Barceloně a PSG. Juventus ho nalákal na vylepšený kontrakt

Osmadvacetiletý bosenský záložník byl v posledních týdnech velmi lákavým artiklem na hráčském trhu. Někdejší opora římského AS však vyjádřila loajalitu současnému chlebodárci a svou budoucnost hodlá i nadále spojit s Juventusem. Stará dáma se mu odvděčí novým kontraktem a Miralem Pjanič bude v další sezóně bojovat nejen o další triumf v Serii A, ale zoubky si brousí také na úspěch v Lize mistrů.

Pjanič dal košem Barceloně a PSG. Juventus ho nalákal na vylepšený kontrakt

Již po konci uplynulé sezóny se hojně spekulovalo o jeho konci v Turíně. Ve hře byli zvuční zájemci, které nešlo přehlížet. Pjanič jim však ukázal svá záda a rozhodl se zůstat v Juventusu. Italský gigant připustil, že by ho mohl ztratit, ale případným loupežníkům dal jasný finanční cíl, kterého by museli dosáhnout. Částka za jeho uvolnění byla stanovena na 65 milionů eur.

Francouzský mistr PSG ho plánoval ulovit, ale požadovaná suma zapůsobila i na zámožný celek, který nakonec couvnul. Pjanič byl spojován také s Barcelonou, která z něj chtěl udělat náhradu za Andrése Iniestu a pozadu nebyl ani Bílý balet.

Stávající kontrakt Pjaniče měl vypršet v létě roku 2021, ale Juventus větří, že by ho mohlo být potřeba i déle. Nová smlouva by měla být podepsána do roku 2024 a bosenský legionář by si měl i platově polepšit.