Příbrami asi došly baterky, ale skvěle připravený Slepička by si prý klidně vystřihl 90 minut ještě jednou

Příbrami asi došly baterky, ale skvěle připravený Slepička by si prý klidně vystřihl 90 minut ještě jednou

Šestatřicetiletý útočník Miroslav Slepička si zahrál domácí nejvyšší soutěž po necelých čtyřech letech. Naposledy do ní totiž zasáhl v srpnu 2014.

V zahajovacím příbramském duelu proti teplickým Sklářům však vydržel na trávníku kompletních 90 minut a ukázal, že by mezi elitou opravdu nemusel být šměšný...

Byť se do střelecké listiny nezapsal, vyhrál mnoho soubojů a byl platný v jiných sférách. Jak se po utkání cítil fyzicky? "Naprosto skvěle, ještě bych si dal klidně jeden zápas," ukázal sebevědomí svěřenec kouče Josefa Csaplára, jemuž k dobré připravenosti jistě pomohla a pomáhá příprava z MMA.

Zatímco on dle svých slov stačil, jeho spoluhráči prý postupně odcházeli. "Bod je asi spravedlivý, ale měli jsme vítězství uhrát v prvním poločase, kdy jsme byli lepším týmem. Ve druhém už nám asi došly baterky," krčil rameny spoluhráč Grajciara, Skácela, Rezka a spol.

Sám mohl skórovat ze slibné hlavičkářské pozice. Jak promaněnou šanci viděl? "Slušně řečeno jsem hodně naštvaný, protože to měl být gól, ale tyhle situace jsou trochu i o štěstí a já jsem trefil gólmana přímo do hlavy on ani nemusel zasahovat," posteskl si bývalý hráč Liberce, Sparty, Dinama Záhřeb, Fürthu, Táborska či Písku, který si zahrál také jednu sezonu v Indii.

Napravit to bude moci ve druhém kole proti vršovickým Klokanům. Také ty přívítá jeho družina u Litavky.