Marné hledání nového útočníka Realu? Italský klub přišel za Pérezem s řešením

Marné hledání nového útočníka Realu?  Italský klub přišel za Pérezem s řešením

Již několik týdnů hledáme marné snažení Bílého baletu přivést na San Bernabéu náhradu za Cristiana Ronalda. Portugalský velikán odešel po minulé sezóně do Juventusu a zůstala po něm prázdnota, kterou zatím vyplňuje Gareth Bale. Vedení Realu se však netají tím, že by chtělo nové střelecké eso ulovit. Zvučné adresy však ukazují záda a jednu dříve skloňovanou hvězdičku dokonce Pérez odmítl.

Andrea Belotti patřil před rokem k velice žádanému zboží na hráčském trhu. Kmenový hráč turínského FC byl spojován nejen s Realem, ale i dalšími evropskými giganty či čínskými zájemci. Problém byl však v tom, že prezident účastníka Serie A Toro Urbano Cairo nebyl v té době ochotný o jeho prodeji diskutovat a ve smlouvě měl výstupní klauzuli přesahující 100 milionů eur.

To se samozřejmě nejen Realu zdálo moc, proto Belotti klubové barvy nemění. Server Don Balon nyní přišel s informací, že se toto léto karta obrátila a představitelé turínského klubu kontaktovali prezidenta Bílého baletu Florentina Péreze. Nabídnut byl údajně Belotti za částku 35 milionů eur, což je směšná cenovka v porovnání s tím, co měl stát před pouhými dvanácti měsíci.

Mocipán španělského královského celku však nabídku odmítl, neboť si byl vědom, že za sebou Belotti nemá zrovna vydařenou sezónu. Celou věc však nejdříve prodiskutoval s koučem Julenem Lopeteguiem, který byl opačného názoru, ale Pérez si nakonec prosadil své. Na základě toho byl pak z Lyonu zpětně vykoupen Mariano Díaz. Jméno s nejasnou budoucností, která se teprve ukáže.