Nejlukrativnější zboží v Atlétiku? I Simeone už tuší, že to Griezmann není…

Nejlukrativnější zboží v Atlétiku? I Simeone už tuší, že to Griezmann není…

Španělská LaLiga se zdá být na první pohled kolbištěm dvou celku, ale ve skutečnosti to tak není. Hierarchii Realu Madrid a Barcelony sem tam někdo dokáže nahlodat, i když se jedná o občasné přeháňky. Již několik let je trnem v oku obou gigantů Atlétiko, které pod taktovkou argentinského kouče Diega Simeoneho dokáže kousat. O hráče tohoto klubu je ve světě zájem.

Atlétiko disponuje zajímavým kádrem, o který je na mapě starého kontinentu zájem. Mohlo by se zdát, že nejlukrativnějším artiklem v kabině není francouzský útočník Antoine Griezmann. Ten byl spojován s Manchesterem United, ale i Realem Madrid za sumy přesahující lehce 100 milionů eur. Jak se však zdá, po jedné tváři v týmu je ještě mnohem větší poptávka.

Předmětem zájmu několika zajímavých adres je podle posledních informací třiadvacetiletý španělský záložník Saúl Níguez. Toho měly možnost podepsat již před pár lety Everton a Manchester United, ale touto šancí pohrdnuly. Nyní se o jeho odlov přetahují opět Rudí ďáblové s Barcelonou a španělské listy hovoří o přestupové částce ve výši až 150 milionů eur.

Níguez byl prý ve svých dvaceti letech nabídnut na Old Trafford, ale tehdejší vedení klubu neshledalo jeho přítomnost přínosem. Jeho cena však v posledních měsících mnohonásobně stoupla, proto si nyní José Mourinho bude muset šáhnout hluboko do kapsy, pokud by chtěl španělského legionáře skutečně do svých řad přivést, třeba již během zimního přestupového okna.