Přikryl: Komlichenko má teď formu a musíme doufat, že mu to co nejdéle vydrží

Přikryl: Komlichenko má teď formu a musíme doufat, že mu to co nejdéle vydrží

Mladá Boleslav se v právě probíhající sezóně stále hledá. Její výsledky jsou jako na houpačce, což potvrzují i samotní hráči, kteří v jednom utkání drtivě zvítězí, ale v dalším kole potupně padnou. Středočeský klub dokázal zapomenout na pondělní porážku od Sparty a proti dalšímu pražskému celku zabral. Na domácí půdě porazil Bohemians 3.0.

U všech tří branek byl opět talentovaný Komlichenko, ale sítě tentokrát rozvlnil jen jednou. Domácí dostal do vedení již v šesté minutě Přikryl. „Je to ta naše horská dráha. Na Spartě byl náš výkon špatný, ostuda. Vyříkali jsme si to a dnes jsme víc jezdili a nevypouštěli souboje. Po tom minulém týdnu jsme tohle potřebovali,“ rozpovídal se po zápase autor první trefy.

Na spolupráci s třiadvacetiletým ruským útočníkem si nemůže vůbec stěžovat. Dobrá spolupráce na hřišti nesla plody ovoce a Boleslav byla na koni. „Už jsme na sebe s Nikolajem lépe napojení, víme o sobě, v jakých prostorech se pohybujeme. Tím, že spolu hrajeme častěji a častěji, tak se nám spolu hraje lépe a zvykli jsme si na sebe. On je teď platný, dává góly a jsme rádi, že ho máme. Má formu, tak si přejme, ať mu to vydrží,“ chválil Přikryl nejlepšího střelce v této sezóně.

Boleslav nakonec uštědřila soupeři tříbrankovou porážku, sama navíc neinkasovala, což Přikryl po zápase ocenil. „Chtěli jsme to udržet. V závěru jsme se na to upozorňovali. Pomůže to brankáři, obraně, celému týmu. Nula je fajn, výhra 3:0 o to víc, takže jsme rádi, že jsme nulu udrželi,“ dodala někdejší tvář pražské Sparty.