Bílek: Na vítězství se Spartou se nezapomíná celý život. Cítím pocit uspokojení

Bílek: Na vítězství se Spartou se nezapomíná celý život. Cítím pocit uspokojení

V sobotu měli Ševci důvod k oslavám. Na domácí půdě nakonec získali skalp, který pro ně měl cenu zlata. Díky jediné brance Beauguela porazili pražskou Spartu. Po závěrečném hvizdu bylo na domácích vidět, jak moc si získaných tří bodů váží. Však také kouč Fastavu Michal Bílek na tiskové konferenci zářil radostí.

Moravský celek zaskočil pražského soupeře a uštědřil mu nečekanou ránu. Kouč Zlína moc dobře věděl, jak těžké bylo tyto tři body získat a utkání pro něj mělo specifický náboj, neboť právě ve Spartě strávil velkou část své hráčské kariéry.

„Porazit Spartu je vždy mimořádná událost. A nejen pro mě, ale určitě i pro všechny kluky a naše příznivce. Sparta je velký pojem a na vítězství nad ní se nezapomíná celý život. Mám obrovský pocit uspokojení,“ hlásil spokojeně Bílek na tiskové konferenci po utkání. Vždyť až na devátý pokus se mu podařilo pražský celek porazit.

Před novináři neopomenul pochválit své hráče, kteří se o dobrý výsledek zasloužili. „Bojovali ze všech sil, dřeli do úmoru. Ukázalo se, že fyzicky jsme na tom hodně dobře. Poslední půlhodinu jsme zvýšenou aktivitou dostali sparťany do značných problémů,“ poukazoval na fakt, že Fastav rozhodně nebyl horším týmem na hrací ploše.