Nejen pozdní příchody na tréninky. Co vše stojí za Nainggolanovou suspendací v Interu?

Nejen pozdní příchody na tréninky. Co vše stojí za Nainggolanovou suspendací v Interu?
OBSAHUJE VIDEO

Vedení Interu Milán potvrdilo, že na nějaký čas suspendovalo svého klíčového záložníka z veškerého dění na hřišti.

Belgický záložník Radja Nainggolan přišel na sever Itálie s velkým očekáváním, avšak když se sezona konečně rozjela, i on začal nacházet jisté problémy, které mu tento pobyt v jeho novém angažmá pěkně znepříjemňují.

Nutno podotknout, že ve velké míře si za to může sám. Inter byl sice vyřazen ze základní skupiny Ligy mistrů, v níž se potkal s Barcelonou, PSV nebo Tottenhamem, ale nikdo z fotbalových expertů nepočítal, že se od něj již v této sezoně budou moct očekávat zázraky.

Jisté zklamání ale nemohl skrýt ani náš belgický borec, který se své emoce snažil utopit v jednom nočním baru. Bohužel pro něj na to vedení klubu přišlo, neboť se zároveň dostavoval pozdě na tréninky, a trest byl už jen logickým vyústěním toho všeho.

Nejedná se o první prohřešek, jakým se Radja provinil. Ještě během svého působení v AS Řím se na začátku současného roku během novoroční oslavy natočil, jak popíjí alkohol a kouří cigarety. Hráčovi poté nezbylo nic jiného, než se za svůj přečin omluvit a pobýt si nějaký čas mimo hřiště. Nyní jej nečeká nic jiného.