Man City - Liverpool, Villarreal - Real, Sevilla - Atlético, FA Cup, Francouzský pohár

TELEVIZNÍ PROGRAM

Už v prvním týdnu v roce 2019 přinesou televizní obrazovky velké zápasy světových velkoklubů. Veřejná televize Seznam odvysílá tentokrát utkání Realu Madrid s Realem Sociedad. K vidění bude ale šlágr Premier League mezi dvěma nejlepšími týmy Liverpoolem a Manchesterem City či různá utkání z anglického a francouzského poháru.

Man City - Liverpool, Villarreal - Real, Sevilla - Atlético, FA Cup, Francouzský pohár

 

ČTVRTEK 3. LEDNA 2019

19.00: Sporting CP Lisabon – Belenenses Lisabon (utkání 15. kola portugalské Primeira Ligy/Liga NOS) – Sport 1
20.25: MS ve fotbale 2018 (souhrn) – ČT Sport
20.55 (výkop 21.00): Manchester City – FC Liverpool (utkání 21. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4, ČT Sport záznam v pátek v 19.10 hodin
21.15: CD Aves – FC Porto (utkání 15. kola portugalské Primeira Ligy/Liga NOS) – Sport 1
21.15: Sestřih z 21. kola anglické Premier League – ČT Sport
21.25 (výkop 21.30): FC Villarreal – Real Madrid (dohrávka 17. kola španělská La Ligy) – Digi Sport 1 

 

PÁTEK 4. LEDNA 2019

11.25: Vánoční turnaj internacionálů 2018 (záznam z tradičního pražského halového turnaje hvězd minulosti z 26. prosince 2018) – ČT Sport
17.45: MS ve fotbale 2018 (souhrn) – ČT Sport
18.55 (výkop 19.00): UD Levante – FC Girona (utkání 18. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2
20.40 (výkop 20.45): FC Tranmere Rovers – Tottenham Hotspur (utkání 3. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 1
20.55 (výkop 21.00): Espanyol Barcelona – CD Leganés (utkání 18. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2

 

SOBOTA 5. LEDNA 2018

13.25 (výkop 13.30): Manchester United – FC Reading (utkání 3. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 1, Digi Sport 2 záznam ve 20.30 hodin
13.25 (výkop 13.30): AFC Bournemouth – FC Brighton nad Hove Albion (utkání 3. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 2, záznam ve 22.25 hodin
13.25 (výkop 13.30): FC West Ham United – FC Birmingham City (utkání 3. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 4, záznam ve 22.30 hodin
14.55: Češi a Slováci v Evropské lize – podzim 2018 (sestřih) – NOVA Sport 1
15.05: Evropská liga – podzim 2018 (sestřih) – NOVA Sport 2
15.55 (výkop 16.00): FC Chelsea – FC Nottingham Forest (utkání 3. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 1, záznam ve 22.45 hodin
15.55 (výkop 16.00): FC Everton – FC Lincoln City (utkání 3. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 2
15.55 (výkop 16.00): FC Derby County – FC Southampton (utkání 3. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 4
16.10 (výkop 16.15): Deportivo Alavés – FC Valencie (utkání 18. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3
17.55 (výkop 18.00): FC Toulouse – OGC Nice (utkání 4. kola Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal
18.25 (výkop 18.30): FC Blackpool – FC Arsenal (utkání 3. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 1
18.25 (výkop 18.30): FC Newcastle United – FC Blackburn Rovers (utkání 3. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 2
18.25 (výkop 18.30): FC Crystal Palace – FC Grimsby Town (utkání 3. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 4
20.40 (výkop 20.45): SD Huesca – Real Betis Sevilla (utkání 18. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1
20.55 (výkop 21.00): Bourges 18 – Olympique Lyon (utkání 4. kola Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal
21.00: SC Braga – Boavista Porto (utkání 16. kola portugalské Primeira Ligy/Liga NOS) – Sport 1

 

NEDĚLE 6. LEDNA 2019

11.55 (výkop 12.00): SD Eibar – FC Villarreal (utkání 18. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1, záznam ve 22.45 hodin
14.10 (výkop 14.15): ASF Andrézieux – Olympique Marseille (utkání 4. kola Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal
14.55 (výkop 15.00): Manchester City – FC Rotherham United (utkání 3. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 2, záznam ve 22.20 hodin
14.55 (výkop 15.0): FC Queens Park Rangers – FC Leeds United (utkání 3. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 3, Digi Sport 2 záznam ve 20.25 hodin
14.55 (výkop 15.00): FC Millwall – FC Hull City (utkání 3. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 4, záznam ve 22.40 hodin
15.00: Evropská liga – podzim 2018 (sestřih) – NOVA Sport 1
16.10 (výkop 16.15): FC Sevilla – Atlético Madrid (utkání 18. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1
17.10 (výkop 17.15): Girondins Bordeaux – AC Le Havre (utkání 4. kola Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal
17.25 (výkop 17.30): AFC Newport County – FC Leicester City (utkání 3. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 2, Digi Sport 4 záznam ve 20.45 hodin
18.15 (výkop 18.30): Real Madrid – Real Sociedad San Sebastián (utkání 18. kola španělské La Ligy) – TV Seznam, Digi Sport 1
20.00:  CD Tondela – Sporting CP Lisabon (utkání 16. kola portugalské Primeira Ligy/Liga NOS) – Sport 1
20.40 (výkop 20.45): FC Getafe – FC Barcelona (utkání 18. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1
20.40 (výkop 20.45): GSI Pontivy – FC Paris Saint-Germain (utkání 4. kola Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal
22.15: FC Porto – CD Nacional Funchal (utkání 16. kola portugalské Primeira Ligy/Liga NOS) – Sport 1

 

PONDĚLÍ 7. LEDNA 2019

20.40 (výkop 20.45): FC Wolverhampton Wanderers – FC Liverpool (utkání 3. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 2
20.55 (výkop 21.00): Celta Vigo – Athletic Bilbao (utkání 18. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1