Sparta údajně vábí brankáře Olympiakosu Pireus, spekuluje se v Řecku

Sparta údajně vábí brankáře Olympiakosu Pireus, spekuluje se v Řecku

Sparta, která přezimuje na průběžné páté příčce, má aktuálně na své brankářské soupisce trojici Florin Nita (31 let), Milan Heča (27 let) a David Bičík (37 let).

První dva zmíněné přivedla na Letnou v loňském roce - zatímco zkušený Rumun dorazil za 2 miliony eur z FCSB v únoru, o čtyři roky mladší exbrankář Slovácka přišel do metropole v červenci.

Spekulace z Řecka přetřásají možnost, že by do Prahy přivedla během 365 ještě třetího strážce svatyně. Jak zaznělo na Twitter účtu Greet Football, slavné "S" má vábit šestadvaetiletého brankáře Olympiakosu Pireus Andrease Gianniotise.

Podle výše zmíněného zdroje už dokonce za někdejšího brankáře Ethnikosu Gazoros, Fostirasu, PAS Gianniny, Atromitosu či Panionius předložila řeckému gigantovi se čtyřiačtyřiceti mistrovskými tituly oficální nabídku.

Člen širšího kádru ředké reprezentace s dvojicí mezinárodních startů v rámci podzimního dění v tamní Super League střídal s o rok mladším Portugalcem José Pedrem Sá. Oba odchytali po sedmi ligových kláních, s tím, že údajný sparťanský cíl hájil svatyni Olympiakosu v pěti ze šesti vystoupení ve skupině Evropské ligy.