Nemůžu ho ani vidět, je to psychopat, tvrdí žena, jíž Ronaldo vyhrožoval, že ji podřízne, pokud ho opustí

Nemůžu ho ani vidět, je to psychopat, tvrdí žena, jíž Ronaldo vyhrožoval, že ji podřízne, pokud ho opustí

Jedná se o další z příběhů, jak se může člověk zviditelnit, anebo Ronaldova dnes již bývalá přítelkyně opravdu vytáhla na světlo světa něco, co mělo zůstat pod pokličkou?

Celý příběh nás zavede do dob, kdy ještě celosvětově známá značka CR7 hájila barvy Rudých ďáblů. V tom čase stála po jeho boku půvabná kráska se jménem Jasmine Lennard, na níž se Ronaldo podle jejích slov stal doslova závislý.

Nemluvě o tom, že již několik týdnů musí portugalský reprezentant čelit nepříjemnému obvinění ze znásilnění, teď tento „fakt“ podpořilo i další svědectví, podle něhož Cristiano ve skutečnosti není tím člověkem, za něhož se vydává.

„Už mě nebavilo poslouchat ty lži a přetvářky,“ řekla Jasmine, která se zničehonic po odstupu času rozhodla jít s pravdou ven. „Začala jsem ho doslova nenávidět, stal se z něj neuvěřitelný psychopat,“ pokračovala.

I přes všechny tyto neshody se s fotbalistou snažila bavit normálně. „Udržovala jsem s ním klasickou komunikaci, ale zapisovala jsem si všechny výhružky, které mi kdy řekl, abych to jednou mohla dokázat před soudem,“ překvapovala.

Tato slovní šikana prý jenom eskalovala. „Řekl mi, že pokud bych ho jednoho dne opustila nebo kdybych odešla z domu, tak si mě najde, pak mě unese, moje tělo rozřeže a následně hodí do řeky,“ pravila třiatřicetiletá Britka, jež se ohání i tím, že má na všechno důkazy.

Jako další krok se Lennard rozhodla kontaktovat Kathryn Mayorgu, jíž měl Ronaldo podle všeho znásilnit v hotelu ve Vegas. Tento případ doteď nebyl vyřešen, avšak společnými silami se obě ženy pokusí být úspěšnější.