Casillas prý prosil Peréze, aby mohl zůstat v Realu. Hrál by prý i zadarmo

Casillas prý prosil Peréze, aby mohl zůstat v Realu. Hrál by prý i zadarmo

Iker Casillas a Real Madrid k sobě patří asi jako Romeo a Julie. Jenže milostné duo se v roce 2015 za nepříliš příznivých podmínek rozešlo. Legendární brankář musel Bílý balet, klub svého srdce, opustit a zamířil do portugalského Porta.

Casillas hrál za Real mezi lety 1990 a 2015, za A tým nastoupil poprvé v roce 1999 a o rok později už nad hlavu zvedl ušatý pohár. To ještě jako nováček, který se do brány Realu Madrid ve finále Ligy mistrů dostal jako náhradník. Přesto jeho tým vyhrál. Pohádka tak začala.

Na San Bernabeu vydržel až do roku 2015, od té doby hraje za Porto. V posledních třech letech v Madridu měl ale své místo v bráně nejisté, mohlo za to prvně zranění, poté špatné vztahy s koučem Mourinhem či úpadek formy. V poslední sezóně byl ale opět jedničkou Realu a bylo proto překvapení, že z klubu odešel. 

Navíc mu Real nepřichystal žádnou velkolepou rozlučku. A celý jeho odchod byl trochu tajemný. Nyní na povrch vyšly nové informace. Podle nich Iker Casillas z Realu Madrid odejít nechtěl, ale byl vyhnán prezidentem klubu Florentinem Perézem. Měl tedy na výběr - hrát za jiný klub nebo ukončit kariéru. San Iker zvolil první možnost.

Tomu ale samozřejmě předcházela jednání. A podle těchto novinek prý byl Casillas ochotný dělat v Realu náhradníka a navíc nepobírat žádný plat. I přesto byl ale Peréz proti...