Manchester City - Arsenal, Barcelona - Valencie, AS Řím - AC Milán, Leverkusen - Bayern

TELEVIZNÍ PROGRAM

Víte, jaké živé televizní přenosy na vás čekají v době od úterý 29. ledna do pondělí 4. února 2019? Redakce eFotbal.cz doporučuje například ostrovní hit Manchester City – Arsenal, španělský šlágr na Camp Nou mezi Barcou a Valencií, italský tahák AS Řím – AC Milán a v neposlední řadě výjezd Bayernu Mnichov na horkou půdu Leverkusenu.

Manchester City - Arsenal, Barcelona - Valencie, AS Řím - AC Milán, Leverkusen - Bayern

 

Úterý 29. ledna

18.25 (výkop 18.30): VfL Bochum – MSV Duisburg (utkání 19. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

20.00: Benfica Lisabon – Boavista Porto (utkání 19. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): SV Darmstadt 98 – FC St. Pauli (utkání 19. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

20.25 (výkop 20.30): SpVgg Greuther Fürth – FC Ingolstadt 04 (utkání 19. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): 1. FC Magdeburg – FC Erzgebirge Aue (utkání 19. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

20.45: AC Milán – SSC Neapol (čtvrtfinálové utkání Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Newcastle United – Manchester City (utkání 24. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

21.00 (výkop 21.05): EA Guingamp– AS Monako (semifinálové utkání Francouzského ligového poháru) – NOVA Sport 1.

 

STŘEDA 30. LEDNA 2019

18.15: ACF Fiorentina – AS Řím (čtvrtfinálové utkání Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): SSV Jahn Regensburg/Řezno – SC Paderborn 07 (utkání 19. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.40 (výkop 18.45): Racing Štrasburk – Girondins Bordeaux (semifinálové utkání Francouzského ligového poháru) – NOVA Sport 1.

20.00: Vitória Setúbal – Sporting CP Lisabon (utkání 19. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): Hamburger SV – SV Sandhausen (utkání 19. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

20.25 (výkop 20.30): 1. FC Heidenheim – Holstein Kiel (utkání 19. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): Dynamo Drážďany – Arminia Bielefeld (utkání 19. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

20.45: Atalanta Bergamo – Juventus Turín (čtvrtfinálové utkání Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Liverpool – FC Leicester City (utkání 24. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

20.55 (výkop 21.00): FC Nantes – AS Saint-Étienne (dohrávané utkání 22. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

22.15: FC Porto – Belenenses Lisabon (utkání 19. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 2.

 

ČTVRTEK 31. LEDNA 2019

17.00 (záznam, výkop 1.00): CD Godoy Cruz – CA River Plate (dohrávané utkání 13. kola argentinské Superligy) – Arena Sport 1.

17.40: Sestřih z kola anglické Premier League – ČT Sport.

20.25 (výkop 20.30): Union Berlín – 1. FC Kolín Nad Rýnem (utkání 19. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

21.00: Inter Milán – Lazio Řím (čtvrtfinálové utkání Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 1.

 

PÁTEK 1. ÚNORA 2019

16.00 (záznam, výkop 1.00): CA San Martín de San Juan – CA Boca Juniors (dohrávané utkání 12. kola argentinské Superligy) – Arena Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): FC Ingolstadt 04 –1. FC Magdeburg (utkání 20. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): MSV Duisburg – SV Darmstadt 98 (utkání 20. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): Hannover 96 – RB Lipsko (utkání 20. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): FC Kilmarnock – FC Heart of Midlothian (utkání 24. kola skotské Premiership) – Digi Sport 3.

20.40 (výkop 20.45): FC Preston North End – FC Derby County (utkání 30. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 4.

20.55 (výkop 21.00): SD Huesca – Real Valladollid (utkání 22. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

 

SOBOTA 2. ÚNORA 2019

12.55 (výkop 13.00): UD Levante – FC Getafe (utkání 22. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1. Záznam ve 22.30 hodin.

12.55 (výkop 13.00): Arminia Bielefeld – Hamburger SV (utkání 20. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

13.25 (výkop 13.30): Tottenham Hotspur–FC Newcastle United (utkání 25. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

15.25 (výkop 15.30): Eintracht Frankfurt nad Mohanem – Hannover 96 (utkání 20. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.Digi Sport 2 záznam ve 22.45 hodin.

15.25 (výkop 15.30): Bayer 04 Leverkusen – Bayern Mnichov (utkání 20. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2.

15.55 (výkop 16.00): FC Chelsea – AFC Huddersfield Town(utkání kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

16.00: FC Sheffield United – FC Bolton Wanderers (utkání 30. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Arena Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): FC Barcelona – FC Valencie (utkání 22. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): FC Schalke 04 – Borussia Mönchengladbach (utkání 20. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): FC Cardiff City – AFC Bournemouth (utkání 25. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

19.00: BSC Young Yoys Bern – Neuchatel Xamax (utkání 19. kola švýcarské Super League) – Arena Sport 2.

19.45: Ajax Amsterdam – VVV Venlo (utkání 20. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

20.25 (výkop 20.30): Juventus Turín – FC Parma (utkání 22. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.30 (záznam, výkop 16.00): FC Everton – FC Wolverhampton Wanderers (utkání 25. kola anglické PremierLeague) – Digi Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): SD Eibar – FC Girona (utkání 22. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

21.30: USA – Kostarika (mezistátní přátelské utkání) – Arena Sport 1.      

22.30 (záznam, výkop 16.00): FC Burnley – FC Southampton (utkání 25. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

 

NEDĚLE 3.- ÚNORA 2019

11.55 (výkop 12.00): FC Villarreal – Espanyol Barcelona (utkání 22. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

12.15: Excelsior Rotterdam – AZ Alkmaar (utkání 20. kola nizozemské Erdedivisie) – Arena Sport 1.

12.25 (výkop 12.30): SPAL 2013 Ferrara – FC Turín (utkání 22. kola italské Serie A) – Digi Sport 3. Záznam ve 22.25 hodin.

13.25 (výkop 13.30): FC St. Johnstone– Celtic Glasgow (utkání 24. kola skotské Premiership) – Digi Sport 2.Záznam ve 22.45 hodin.

14.30: PSV Eindhoven – Fortuna Sittard (utkání 20.kola nizozemské Erdedivisie) – Arena Sport 1.

14.55 (výkop 15.00): Olympique Nimes– HSC Montpellier (utkání 23. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam v 1.15 hodin.

14.55 (výkop 15.00): Udinese Calcio – ACF Fiorentina (utkání 22. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

15.00 (výkop 15.05): FC Leicester City – Manchester United (utkání 25. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4. Záznam ve 21.25 hodin.

15.25 (výkop 15.30): FC Augsburg – 1. FSV Mainz/Mohuč (utkání 20. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

16.00 (výkop 16.15): Real Betis Sevilla – Atlético Madrid (utkání 22. kola španělské La Ligy) – TV Seznam, Digi Sport 2 (v 16.10 hodin).

17.25 (výkop 17.30): Manchester City – FC Arsenal (utkání 25. kola anglickéPremier League) – Digi Sport 4. Záznam ve 23.15 hodin.

17.55 (výkop 18.00): VfB Stuttgart – SC Freiburg (utkání 20. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): Inter Milán – FC Boloňa (utkání 22. kola italské Serie A) –Digi Sport 3.

18.25 (výkop 18.30): Celta Vigo– FC Sevilla (utkání 22. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

18.30: Sporting CP Lisabon – Benfica Lisabon (utkání 20. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): AS Řím – AC Milán (utkání 22. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Real Madrid – Deportivo Alavés(utkání 22. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

21.00: SC Vitória Guimaraes – FC Porto (utkání 20. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 2.

21.10 (výkop 21.00): Olympique Lyon – FC Paris Saint-Germain (utkání 23. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

 

PONDĚLÍ 4. ÚNORA 2019

18.55 (výkop 19.00): Frosinone Calcio – Lazio Řím (utkání 22. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

20.25 (výkop 20.30): Cagliari Calcio– Atalanta Bergamo (utkání 22. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): FC St. Pauli – Union Berlín (utkání 20. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

20.40 (výkop 20.45): RC Lens– AS Béziers (utkání 23. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC West Ham United – FC Liverpool (utkání 25. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

20.55 (výkop 21.00): Rayo Vallecano – CD Leganés (utkání 22. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.