Realu hrozí ztráta dalšího klíčového muže!

Realu hrozí ztráta dalšího klíčového muže!

Velké změny čekají v létě Real Madrid. O tom není pochyb. Dost možná tou největší byla změna na trenérském postu, když se na San Bernabéu po deseti měsících vrátil jako spasitel Zinedine Zidane, jenž s klubem třikrát v řadě vyhrál Ligu mistrů. Francouzský kouč má nyní dostatek času na to, aby připravil kádr na příští sezonu. Los Blancos totiž už v březnu nemají o co hrát… Kromě příchodů bude řešit i odchody, a ne se všemi bude spokojen.

Šušká se totiž o tom, že by bílý balet chtěl opustit stoper Raphael Varane. Francouzský zadák v Madridu působí již od roku 2011, když přišel z Lens za 10 milionů liber. Za tu dobu si vybudoval velmi silnou pozici a patří do základní sestavy.

Ačkoli je v klubu již osm sezon, stále toho má hodně před sebou. Je mu totiž pouze pětadvacet let. S Los Blancos už vyhrál vše, co mohl. Na svém kontě má 165 startů, čtyři triumfy v Lize mistrů, dva ligové tituly, tři trofeje z Evropského superpoháru a jednu z Copa del Rey. K tomu přidal i čtyři úspěchy na MS klubů a dva Španělské superpoháry.

Další poháry do sbírky by ale v dresu Realu přidat nemusel. Podle L´equipe uvažuje o tom, že by španělskou metropoli opustil. Důvodem je touha po další výzvě. Dalším důvodem může být také fakt, že se objevily zprávy o příchodu brazilského stopera Edera Militaoa, který má s klubem v létě podepsat smlouvu na 6 let.

Pokud by se Varane rozhodl odejít, o nabídky by nouzi neměl. Již v minulosti se o něj zajímal Manchester United, který celou situaci bedlivě sleduje i nyní. O levný obchod by ale nešlo. Podle všeho by Real neprodával pod hranicí 100 milionů euro.

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.