Manchester United - Barca, Liverpool - Chelsea, Plzeň - Ostrava, Slavia s Chelsea a se Spartou!

TELEVIZNÍ PROGRAM

Víte, jaké živé televizní přenosy na vás čekají v době od středy 10. dubna do pondělí 15. dubna? Redakce eFotbal.cz doporučuje například Slavii s Chelsea a se Spartou, Plzeň s Baníkem Ostrava, Manchester United s Barcelonou a v neposlední řadě ostrovní tahák na Anfield Road mezi Liverpoolem a Chelsea.

Manchester United - Barca, Liverpool - Chelsea, Plzeň - Ostrava, Slavia s Chelsea a se Spartou!

STŘEDA 10. DUBNA 2019

8.55: Sestřih z úterních čtvrtfinálových utkání Ligy mistrů – ČT Sport.

20.25 (výkop 21.00): Manchester United – FC Barcelona (úvodní čtvrtfinálové utkání Ligy mistrů) – O2 TV Sport. Polská TVP 1 ve 20.55 hodin.

20.25 (výkop 21.00): Ajax Amsterdam – Juventus Turín (úvodní čtvrtfinálové utkání Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal.

23.00: Sestřih ze středečních čtvrtfinálových utkání Ligy mistrů – ČT Sport.

 

ČTVRTEK 11. DUBNA 2019

8.30 Sestřih ze středečních čtvrtfinálových utkání Ligy mistrů – ČT Sport.

16.30: Gól týdne (anketa o nejlepší gól 27. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

17.30: Sestřih z úterních a středečních čtvrtfinálových utkání Ligy mistrů – O2 TV Fotbal.

20.05: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 28. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

20.30 (výkop 21.00): Slavia Praha – FC Chelsea (úvodní čtvrtfinálové utkání Evropské ligy a sestřih ostatních čtvrtečních čtvrtfinálových zápasů) – ČT Sport. Záznam ve 3.35 hodina a v pátek ve 13.15 hodin. Slovenská RTVS 2 (Dvojka) ve 20.45 hodin.

20.50 (výkop 21.00): FC Arsenal – SSC Neapol (úvodní čtvrtfinálové utkání Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

20.50 (výkop 21.00): Benfica Lisabon – Eintracht Frankfurt nad Mohanem (úvodní čtvrtfinálové utkání Evropské ligy) – NOVA Sport 2.

23.30: Sestřih ze čtvrtečních čtvrtfinálových utkání Evropské ligy – NOVA Sport 1.

 

PÁTEK 12. DUBNA 2019

13.30 (výkop 13.35): Kuang-čou R&F – Šanghaj Greenland Šen-chua (utkání 5. kola čínské Superligy) – Arena Sport 1. Záznam v 18.00 hodin.

15.05: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 28. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport

17.50 (výkop 18.00): FK Teplice – Bohemians Praha 1905 (utkání 28. kola české Fortuna:ligy) –ČT 2. ČT Sport záznam v 1.15 hodin.

18.25 (výkop 18.30): Union Berlín – SC Regensburg/Řezno (utkání 29. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): FC Erzgebirge Aue– 1. FC Heidenheim (utkání 29. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

19.15: Sestřih ze čtvrtečních čtvrtfinálových utkání Evropské ligy – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 repríza ve 2.00 hodin.

20.25 (výkop 20.30): 1. FC Norimberk – FC Schalke 04 (utkání 29. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): FC Nantes – OlympiqueLyon (utkání 32. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2. Záznam v sobotu v 9.00 hodin.

20.55 (výkop 21.00): FCLeicester City – FC Newcastle United (utkání 34. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

2.35 (výkop 2.30): Chicago Fire – FC Vancouver Whitecaps (utkání 7. kola americké MLS) – NOVA Sport 2.

 

SOBOTA 13. DUBNA 2019

12.00: Archiv D: Sparta – Slavia: Osmdesát fotbalových let (dokument věnovaný 80. výročí vzniku dvou našich nejslavnějších fotbalových klubů) – ČT Sport. Repríza ve 4.55 hodin.

12.55 (výkop 13.00): Espanyol Barcelona – Deportivo Alavés (utkání 32. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

12.55 (výkop 13.00): SC Paderborn 07 – MSV Duisburg (utkání 29. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

12.55 (výkop 13.00): 1. FC Magdeburg – SV Darmstadt 98 (utkání 29. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

12.55: Sestřih ze čtvrtečních čtvrtfinálových utkání Evropské ligy – ČT Sport.

13.25 (výkop 13.30): Tottenham Hotspur – AFC Huddersfield Town (utkání 34. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

13.30 (výkop 13.35): Tchien-ťin TEDA –Tchien-ťin Čchüan-ťien (utkání 5. kola čínské Superligy) – Arena Sport 1.

13.50 (výkop 14.00): FK Pardubice – Viktoria Žižkov (utkání 22. kola české druhé ligy/Fortuna:národní ligy) – ČT Sport. Záznam v 1.15 hodin.

14.55 (výkop 15.00): SPAL 2013 Ferrara – Juventus Turín (utkání 32. kola italské Serie A) – Digi Sport 1. Digi Sport 2 záznam ve 22.45 hodin.

15.15 (výkop 15.30): 1. FC Slovácko – 1. FK Příbram, MFK Karviná – Fastav Zlín, Slezský FC Opava – Sigma Olomouc (utkání 28. kola české Fortuna:ligy) – streamingO2 TV Fotbal.

15.15 (výkop 15.30): MFK Ružomberok – MFK Zemplín Michalovce (utkání 4. kola skupiny o titul slovenské Fortuna liga) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

15.25 (výkop 15.30): RB Lipsko – SC Freiburg (utkání 29. kola německé bundesligy) – Digi Sport 3.Digi Sport 1 záznam ve 22.30 hodin.

15.55 (výkop 16.00): FC Burnley – FC Cardiff City (utkání 34. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

16.00: FC Sheffield United – FC Millwall (utkání 42. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship)Arena Sport 1. Záznam v neděli v 9.00 hodin.

16.10 (výkop 16.15): SD Huesca – FC Barcelona (utkání 32. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

17.30 (výkop 18.00): Viktoria Plzeň – Baník Ostrava (utkání 28. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal.  Záznam ve 22.30 hodin.

17.55 (výkop 18.00): AS Řím – Udinese Calcio (utkání 32. kola italské Serie A) –Digi Sport 3.

18.25 (výkop 18.30): Borussia Dortmund – 1. FSV Mainz/Mohuč (utkání 29. kola německé bundesligy) –Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): Atlético Madrid – Celta Vigo (utkání 32. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): Manchester United – FC West Ham United (utkání 34. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

18.30: Ajax Amsterdam – Excelsior Rotterdam (utkání 30. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

20.25 (výkop 20.30): AC Milán – Lazio Řím (utkání 32. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.30 (záznam, výkop 16.00): FC Southampton – FC WolverhamptonWanderers (utkání 34. kola anglické PremierLeague) – Digi Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): FC Sevilla – Real Betis Sevilla (utkání 30. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

20.45: Feyenoord Rotterdam – Heracles Almelo (utkání 30. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

21.30:CD Aves – Sporting CP Lisabon (utkání 29. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 2.

22.25 (záznam, výkop 16.00): FC Fulham – FC Everton (utkání 34. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

23.30 (záznam, výkop 19.00): SC Portimonense – FC Porto (utkání 29. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 2.

4.35 (výkop 4.30): Los Angeles Galaxy – Philadelphia Union (utkání 7. kola americké MLS) – NOVA Sport 1.

 

NEDĚLE 14. DUBNA 2019

11.55 (výkop 12.00): Real Valladolid – FC Getafe (utkání 32. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

12.15: PSV Eindhoven – De Graafschap Doetinchem (utkání 30. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

12.25 (výkop 12.30): FC Turín – Cagliari Calcio (utkání 32. kola italské Serie A) – Digi Sport 3. Záznam ve 23.00 hodin.

12.55 (výkop 13.00): FC Wigan Athletic – FC Norwich City (utkání 42. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) –Digi Sport 4.Záznam v 19.45 hodin.

13.25 (výkop 13.30): TSG Hoffenheim 1899 – Hertha BSC Berlín (utkání 29. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

13.55 (výkop 14.00): Athletic Bilbao – Rayo Vallecano(utkání 32. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2. Záznam ve 22.45 hodin.

14.45 (výkop 15.00): MŠK Žilina – ŠK Slovan Bratislava (utkání 4. kola skupiny o titul slovenské Fortuna liga) – slovenská TV Orange Sport.

14.55 (výkop 15.00): Sampdoria Janov – FC Janov (utkání 32. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

14.55 (výkop 15.00): FC Stade Rennes – OGC Nice (utkání 32. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

15.00 (výkop 15.05): FC Crystal Palace – Manchester City (utkání 34. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4. Záznam ve 21.35 hodin.

15.15 (výkop 15.30): FK Jablonec – Dukla Praha (utkání 28. kola české Fortuna:ligy) – streamingO2 TV Fotbal.

15.25 (výkop 15.30): Fortuna Düsseldorf – Bayern Mnichov (utkání 29. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Záznam ve 22.30 hodin.

16.00: FC Curych – BSC Young Boys Bern (utkání 29. kola švýcarské Super League) – Arena Sport 1.

16.10 (výkop 16.15): Real Sociedad San Sebastian – SD Eibar (utkání 32. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

17.00(výkop 18.00): Slavia Praha – Sparta Praha (utkání 28. kola české Fortuna:ligy) –O2 TV Sport.O2 TV Fotbal v 17.30 hodin. O2 TV Fotbal záznam ve 23.00 hodin.

17.00 (výkop 17.30): FC Liverpool – FC Chelsea (utkání 34. kola anglické Premier League) – Seznam TV. Digi Sport 4 v 17.25 hodin, záznam ve 23.25 hodin.

17.45 (relive, výkop 17.00): FC Red Bull Salcburk – FC Puntigamer Sturm Graz/Štýrský Hradec (utkání 25. kola skupiny o titul rakouské Tipico bundesligy) – Arena Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): Eintracht Frankfurt nad Mohanem – FC Augsburg (utkání 29. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): AC Chievo Verona – SSC Neapol (utkání 32. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

18.25 (výkop 18.30): FC Girona – FC Villarreal (utkání 32. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): Frosinone Calcio– Inter Milán (utkání 32. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): FC Valencia – UD Levante (utkání 32. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): OSC Lille - FC Paris Saint-Germain (utkání 32. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

21.00: Benfica Lisabon – FC Vitoria Setúbal (utkání 29. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

5.05: Sestřih ze čtvrtečních čtvrtfinálových utkání Evropské ligy – ČT Sport.

 

PONDĚLÍ 15. DUBNA 2019

13.15: Sestřih ze čtvrtečních čtvrtfinálových utkání Evropské ligy – ČT Sport.

16.00: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 28. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza ve 23.25 hodin.

17.45 (výkop 18.00): FK Mladá Boleslav – Slovan Liberec (utkání 28. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal.

20.15: TIKI-TAKA 28 (talk show o 28. kole české Fortuna:ligy) –O2 TV Fotbal.

20.25 (výkop 20.30): Atalanta Bergamo – FC Empoli (utkání 32. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): 1. FC Kolín nad Rýnem – Hamburger SV (utkání 29. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

20.40 (výkop 20.45): FC Paříž – FC Lorient (utkání 32. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00: CD Leganés – Real Madrid (utkání 32. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Watford – FC Arsenal (utkání 34. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

21.45: Sestřih ze čtvrtečních čtvrtfinálových utkání Evropské ligy – NOVA Sport 1.

22.25: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství z 28. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza v 5.00 hodin.