Tuchel: Griezmann může hrát kdekoliv, ale mně by byl k ničemu. Potřebuju vyztužit defenzivu

Tuchel: Griezmann může hrát kdekoliv, ale mně by byl k ničemu. Potřebuju vyztužit defenzivu

Francouzský mistr PSG opět ovládl Ligue 1, ale v Lize mistrů se vytouženého úspěchu nedočkal. Vedení zámožného celku prahne po triumfu v prestižní evropské klubové soutěži. Spolu s koučem Thomasem Tuchelem jsou přesvědčeni, že ofenzivní stránka týmu je dobrá, proto žádné nové ofenzivní eso v létě nepřivedou.

Podle posledních zpráv je francouzský reprezentační kanonýr Antoine Griezmann jednou nohou z Atlétika Madrid. Závod o jeho schopnosti by měla vyhrát Barcelona, ale také PSG bylo s jeho angažováním spojováno. Někdejší kouč Borussie Dortmund Thomas Tuchel však naznačil, že jeho plánem není lovit během tohoto léta další střelce.

„Griezmann může hrát v jakémkoliv týmu na světě. Každý trenér touží po hráči takových kvalit, ale jeho angažování nyní považuju za nereálné. V tuto chvíli by mi byl k ničemu,“ nechal se slyšet lodivod pařížského obra, který má v útoku k dispozici hvězdy typu Neymara, Mbappého či Cavaniho.

„Naší prioritou je vyztužit defenzivu. Musíme se pořádně porozhlédnout na trhu a vybrat vhodné adepty na posílení kádru. Je jisté, že během léta projde naše defenzivní řada proměnou,“ dodal Tuchel, který i pro další sezónu dostal důvěru zámožných majitelů.