Zůstane Koubek ve Francii? Kalase lákají do Skotska a Hložek předmětem zájmu v Itálii

Zůstane Koubek ve Francii? Kalase lákají do Skotska a Hložek předmětem zájmu v Itálii

Další ligová sezóna se pozvolna blíží ke svému konci, proto se stále častěji rojí spekulace o možných změnách v kádrech napříč celou Evropou. Česká legionářská enkláva není příliš široká, ale třeba se blýská na lepší časy, což dokazuje fakt, že v naší nejvyšší soutěži sledují hned celou řadu zajímavých hráčů. O čem se tedy v médiích mluví ve spojitosti s českými hráči?

Nejvyhledávanějšími tvářemi v naší elitní soutěži jsou aktuálně Souček, Hrošovský a Trávník. Stále více se ale spekuluje o tom, že by i teplický Hora mohl vyrazit za hranice své země. Podle celé řady italských médií, se začínají rojit zvěsti, že by ze Sparty mohl pláchnout i talentovaný mladík Adam Hložek. Přestože by vedení letenského celku rádo záložníka udrželo, kolem jeho jména krouží Inter Milán a Juventus.

Dobrou sezónu za sebou má Tomáš Koubek v barvách Rennes. Vedení francouzského klubu je s ním spokojeno, přesto je možné, že se s ním v létě rozloučí. Koubek by zůstal v Ligue 1, ale stále častěji se hovoří o tom, že ho chce jako týmovou jedničku Monako. Knížecí klub se v této sezóně trápil a rád by se odrazil k lepším výsledkům.

Chelsea zřejmě nebude moci v nadcházejících dvou přestupových oknech posilovat, přesto nemusí zoufat, neboť má početnou hráčskou základnu rozesetou po Evropě v rámci hostování. Vedení londýnského giganta však nepředpokládá, že by si stáhla českého obránce Tomáše Kalase. Ten strávil poslední měsíce v Bristolu a nyní je možné registrovat zájem ze skotské nejvyšší soutěže, kde by jej upotřebili Celtic a Rangers.