Casillas: Chtěl bych poprosit média, aby za mě nerozhodovala. Až budu chtít skončit, řeknu to sám

Casillas: Chtěl bych poprosit média, aby za mě nerozhodovala. Až budu chtít skončit, řeknu to sám

Páteční den se na sociálních sítích živě diskutovalo okolo konci kariéry španělského brankáře Ikera Casillase. Hned celá řada evropských médií vydala zprávy, že se dlouholetá opora Realu Madrid, která poslední roky tráví v Portu, rozhodla pověsit kopačky na hřebík. Zkušený brankář však tuto informaci popřel.

Casillas měl na začátku května během tréninku Porta infarkt, po kterém byl převezen do nemocnice. Přestože vše dopadlo nakonec dobře, začalo se hojně spekulovat o jeho konci. Odchovanec Bílého baletu působí v portugalské nejvyšší soutěži od léta roku 2015 a jak naznačil, pokud mu to zdraví umožní, ještě se do penze nechystá.

„Co se týče konce mé kariéry, tak všichni víme, že ten den přijde. Chtěl bych ale poprosit média, aby za mě nerozhodovala. Až ten čas nastane, umožněte, mi prosím, abych vám to rozhodnutí mohl oznámit sám,“ poslal zkušený brankář vzkaz médiím skrze svůj Twitter.

„Teď potřebuju hlavně klid a odpočívat. Ve čtvrtek jsem byl na kontrole u pana doktora Felipe Maceda a všechno je v pořádku. To je velká novina, kterou jsem s vámi chtěl sdílet. V tuto chvíli na konec kariéry nepřemýšlím, ale nejzásadnější je to, že jsem pořád tady,“ nechal se slyšet majitel tří triumfů v Lize mistrů a pěti titulů v LaLize.