Je to smutné, ale proti Boleslavi se nám nic nedařilo, přiznává Rakovan

Je to smutné, ale proti Boleslavi se nám nic nedařilo, přiznává Rakovan

Po domácí výhře 3:1 měli naděje o postupu prakticky na dosah, trenér Kameník dokonce litoval, že jeho svěřenci nevyužili více příležitostí, které by jeho týmu daly klid do odvety. Nakonec se však ukázalo, jak moc tyto „nevyužité šance“ podstatné byly. Jeho mužstvo se s ligou končí a hořká pachuť na jazyku stále přečkává.

„Počítali jsme s tím, že na nás Boleslav vyjede hned od začátku. Ten úvodní tlak se nám sice podařilo ustát, ale ve druhém poločase jsme to bohužel už neustáli. Klíčový byl inkasovaný gól z penalty, nicméně nedařilo se nám ani zakládat nějaké útoky (abychom odpověděli). Nějaké minišance jsme tam měli, ovšem nedařilo se,“ smutnil po utkání brankář Rakovan.

Boleslav tahala za postupové šňůrky až ve druhé půli, přičemž vše načal v 52. minutě z bílého puntíku Komličenko, následně o pětadvacet minuty později navýšil Přikryl a postup pečetil v 89. minutě Landra. Zlín působil velice opařeně, s něčím podobným snad nikdo nepočítal.

„O poločasové pauze jsme si říkali, že jsme moc pasivní a musíme začít hrát o něco aktivněji. Nakonec Boleslav na hřiště poslala Matějovského, což zrychlilo tempo, byla přímočařejší a nám to dělalo potíže. Doma jsme vyhráli 3:1, venku jsme prohráli 0:3. Vracíme se s prázdnou. Nic se nám nedařilo, je to smutný, ale jede se dál,“ doplnil gólman Ševců, který nezapomněl vyseknout poklonu svým spoluhráčům. „Od doby, co jsem tu, se snažili. Je tu spousta talentů, tudíž věřím, že když budeme v té těžké práci pokračovat, začne se nám dařit.“