Jablonecké Střelnici mávají Vatajelu a Sobol. Rada ví, že mu Pelta ještě může prodat 3 opory...

Jablonecké Střelnici mávají Vatajelu a Sobol. Rada ví, že mu Pelta ještě může prodat 3 opory...

Čtvrtý Jablonec, který čeká předkolo Evropské ligy, může přijít během letní přestávky hned o několik stávajících opor. Zatím jsou však na severočeské Střelnici jisté pouze odchody hostujících cizinců - Rumuna Bogdana Vatajelua a Ukrajince Eduarda Sobola.

"Jejich odchod mohu potvrdit, další jména se budou teprve řešit," ozřejmil velezkušený kormidelník s přezdívkou "Náčelník" Petr Rada.

V posledních týdnech prosákly informace také o možném prodeji Jakuba Považance, Tomáše Holeše a Michala Trávníka, jenž je spojován s odchodem již několik přestupových období za sebou...

"Podle prezidenta klubu zatím žádné přestupy dotažené nejsou, i když samozřejmě vím, že zájem je o Trávníka, Holeše, Považance," připustil hlavní kouč zelenobílého souboru.

Nový kontrakt čeká kromě kapitána Tomáše Hübschmana také na samotného extrenéra Sparty i Slavie. "Práce mě zde baví, rád bych pokračoval, ale ještě si musíme sednout. O změne neuvažuji. Snad jen, pokud by odešlo deset lidí a nebylo s kým hrát," vtipkoval šéf Chramosty, Doležala, Hanuše a spol.