Plzeňská etapa Koláře je u konce, bývalého českého reprezentanta čeká hledání nového angažmá

Plzeňská etapa Koláře je u konce, bývalého českého reprezentanta čeká hledání nového angažmá
OBSAHUJE VIDEO

Když nebudeme počítat roční zahraniční štaci, jež navíc skončila předčasně, Daniel Kolář byl součástí Viktorie Plzeň od září 2008 a za tu dobu v jejím dresu odehrál 325 soutěžních duelů s bilancí 83 gólů.

V nejbližších dnech bude čekat někdejšího záložníka Chmelu Blšany a Sparty hledání nového angažmá. Ve třiatřiceti letech ještě pražský rodák s přezdívkou "Kolda" ještě není tak starý...

"Za dobu, co jsem mohl být v Plzni, jsem zažil tolik nezapomenutelných zážitků. Fanouškům Viktorky bych chtěl vzkázat, aby měli s klukama trpělivost. Aby nadále stáli po jejich boku, protože je čím dál tím víc budou potřebovat a věřím tomu, že kluci budou dělat vše pro to, aby byli nadále úspěšní," uvedl na webu fcviktoria.cz dnes již bývalý svěřenec trenéra Pavla Vrby.

Nositele šestadvacítky čeká hledání nové výzvy. "Je to etapa mého života, na kterou budu vždy vzpomínat rád. Budu vzpomínat na fanoušky, hráče, trenéry, šéfíky, na krásné zápasy... Opravdu jen v dobrém," doplnil na stránkách fcviktoria.cz bývalý český reprezentant, jenž si v sezoně 2016/2017 vyzkoušel společně s Františkem Rajtoralem tureckou ligu s Gaziantepsporem.

Kolář je majitel pěti českých titulů a čtyř domácích pohárů včetně dvou tuzemských pohárů. Za svou kariéru si tedy připsal více než desítku trofejí. Kam asi povedou jeho další kroky? Zůstane na českém území, nebo se vydá podruhé do zahraničí?