Stanciu a Slavia? Pikantní přestup exsparťana na druhý břeh Vltavy prý ještě nikdy nebyl blíž než teď

Stanciu a Slavia? Pikantní přestup exsparťana na druhý břeh Vltavy prý ještě nikdy nebyl blíž než teď

Byť to není tak dávno, co šéf slávistického představenstva Jaroslav Tvrdík nazval údajné vábení rumunského reprezentanta Nicolae Stanciua "naprostým nesmyslem", v posledních týdnech měl svůj názor přehodnotit.

Úřadujícímu mistrovi by se kreativní hráč do středu zálohy v boji o Ligy mistrů hodil a bývalý středopolař Anderlechtu či Sparty během jednoho roku v Česku ukázal, že s produktivitou nemá problém. Do Saúdské Arábie ostatně odcházel z Letné s deseti brankami a deseti asistencemi.

Samotného playmakera, jenž si během půl roku v Arábii nezvykl a zhruba měsíc zpět dokonce začal kvůli dluhu stávkovat, by více než pikantní návrat do české metropole lákal a podle zdroje idnes.cz by se vršovickému "S" v žádném případě nebránil.

"Přestup nikdy nebyl blíž," citoval portál idnes.cz svůj zdroj, který je obeznámen s jednáním Slavie a Al Ahli. Byť za něj druhý jmenovaný klub zaplatil před šesti měsíci zhruba 200 milionů korun, prodat by ho mohl nakonec klidně i za polovinu.

Představy obou celků se měly v posledních dnech přiblížit a výsledná suma by se nakonec mohla pohybovat okolo čtyř až pěti milionů eur, čímž by se nejspíš znovu atakoval tuzemský přestupový rekord.

Stane se novým spoluhráčem Krále, Hušbauera, Deliho a spol. ještě tento týden? Při derby na Letné by zřejmě byl pískot na jeho osobu slyšet až do Kolína.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.