Stanciu a Slavia? Pikantní přestup exsparťana na druhý břeh Vltavy prý ještě nikdy nebyl blíž než teď

Byť to není tak dávno, co šéf slávistického představenstva Jaroslav Tvrdík nazval údajné vábení rumunského reprezentanta Nicolae Stanciua "naprostým nesmyslem", v posledních týdnech měl svůj názor přehodnotit.
Úřadujícímu mistrovi by se kreativní hráč do středu zálohy v boji o Ligy mistrů hodil a bývalý středopolař Anderlechtu či Sparty během jednoho roku v Česku ukázal, že s produktivitou nemá problém. Do Saúdské Arábie ostatně odcházel z Letné s deseti brankami a deseti asistencemi.
Samotného playmakera, jenž si během půl roku v Arábii nezvykl a zhruba měsíc zpět dokonce začal kvůli dluhu stávkovat, by více než pikantní návrat do české metropole lákal a podle zdroje idnes.cz by se vršovickému "S" v žádném případě nebránil.
"Přestup nikdy nebyl blíž," citoval portál idnes.cz svůj zdroj, který je obeznámen s jednáním Slavie a Al Ahli. Byť za něj druhý jmenovaný klub zaplatil před šesti měsíci zhruba 200 milionů korun, prodat by ho mohl nakonec klidně i za polovinu.
Představy obou celků se měly v posledních dnech přiblížit a výsledná suma by se nakonec mohla pohybovat okolo čtyř až pěti milionů eur, čímž by se nejspíš znovu atakoval tuzemský přestupový rekord.
Stane se novým spoluhráčem Krále, Hušbauera, Deliho a spol. ještě tento týden? Při derby na Letné by zřejmě byl pískot na jeho osobu slyšet až do Kolína.
Jojo
/ před 4 lety 26.06.2019 09:51
Ten se bude hodit :-)))
ruda z rudné
/ před 4 lety 26.06.2019 15:28
Komediant.Ze Sparty utekl prý za lepším,asi to lepší nestojí zanic .Teď chce hledat štěstí ve Slávii?Na jak dlouho?Asi tak moc dobrý není,když leze do české ligy.Zřejmě navíc nemá.
:-)
/ před 4 lety 26.06.2019 15:31
Hlavně to jeho srdceryvný loučení ty vole, tohle jestli fakt koupí seshit tak sou to totální zoufalci a nemaj žádnou hrdost.
bega
bega / před 4 lety 26.06.2019 15:55
O charakteru sešívanců a jim spřátelených pisálků píšu na jiném místě. Ovšem s tím souvisí i logická otázka, nakolik se tyto „zaručené informace“ zakládají na pravdě a do jaké míry je to jen cílená provokace! Sešívaný „charakter“, to je korouhvička, která se otáčí po větru. Nikdy nezapomenu, co jsme si od nich vyslechli, když Sparta patřila Slovákům. Ale Číňani - no to je přece něco jiného! Vždycky platilo a platit bude: „Miluji lži a pomluvy. Nemám charakter. Jsem slávista!“
Souhlasim opět se vším
/ před 4 lety 26.06.2019 15:58
Možná sou to jen fámy kdy se Tvrdík nudí a dělá zajímavym.
ZdenekH
/ před 4 lety 26.06.2019 16:32
uvidíme a ať si ho tribuna sever užije. To jsou nejlepší fandové, tak mu určitě zatleskají. I když si myslím, že je to kec.
Bega
Steak / před 4 lety 27.06.2019 13:12
Bega bega...slušnej komplex ;)
Stýk?
/ před 4 lety 27.06.2019 13:16
Kde máš něco k tématu? Že máš komplex nám sdělovat nemusíš. To sme poznali sami.
CarlCox
CarlCox / před 4 lety 27.06.2019 13:58
To není komplex to je stařecká demence v dvojím provedení
Komplex - význam
/ před 4 lety 27.06.2019 14:14
Komplexem trpí většinou menší ve vztahu k většímu, slabší ve vztahu k silnějšímu, neúspěšnej ve vztahu k úspěšnějšímu. Pořád se sám sebe ptám kde slávisti berou tu drzost tohle slovo použít u sparťanů. Až na vyjímky nám věčně čuměj na záda, dycky jsou ty ubrečený a trapný zoufalci. Když už to nám nejde tak stejně ligu většinou vyhrajou jiný kluby jako Ostrava Liberec nebo Plzeň takže bych bych rád věděl jak si vubec mužou dovolit něco takovýho vypustit z hub :-)))))))))))) A pak se divěj že sem jim pořád smějeme...
Dodatek
/ před 4 lety 27.06.2019 14:18
komplex může mít tak 10letej sparťan a to max. z Plzně. Dítě v tomhle věku nepamatuje úspěchy Sparty ale úspěchy Plzně. Pořád je Slávie proti Plzni hovno který je každýmu sparťanovi tam vodkud většinou vyleze.