Teplice zbrojí na novou sezonu, z Krasnodaru přichází již druhá posila

Teplice zbrojí na novou sezonu, z Krasnodaru přichází již druhá posila

Nová sezona pomalu klepe na dveře, příprava je již v plném proudu, a tak je potřeba doladit kádr pro další dějství. Skláři si v případě svého druhého objevu sáhli na známé místo, a sice do Krasnodaru, kde si vyhlédli dvacetiletého obránce Igora Paradina, který se na severu Čech sejde s krajanem Jevgenijem Nazarovem.

„Naskytla se nyní možnost ho získat, proto jsme rychle zareagovali. Paradin může být velmi zajímavou alternativou na oba kraje hřiště," odhalil pro klubový web sportovní ředitel Štěpán Vachoušek, který se zároveň nechal slyšet, že posilu, jakou je mladý ruský obránce, hledaly Teplice od začátku jara.

Igor Paradin podstoupil již během čtvrtečního dne nezbytnou zdravotní prohlídku, po níž obě strany stvrdily jednoroční hostování, které je doplněno o opci k trvalému přestupu. Igor by se ještě v průběhu pátku měl připojit k tréninku se svými novými spoluhráči.

„Měl jsem na Teplice jako klub i město jen ta nejlepší doporučení od Nazarova, se kterým jsem hrál. Když jsem navíc viděl stadion, tak ten se dá srovnat s těmi v ruské nejvyšší soutěži, je opravdu krásný,“ pochválil si pro klubový web mladý defenzivní klenot své nové angažmá.

Teplice pokračují ve své herní přípravě, během níž se ještě střetnou se Sokolovem, Jihlavou nebo Vyšehradem. První uvedený zápas začíná již tuto sobotu dopoledne.