Chystá se další hororový přestup pro fanoušky Sparty. V Edenu cílí na další letenskou hvězdu

Chystá se další hororový přestup pro fanoušky Sparty. V Edenu cílí na další letenskou hvězdu

Pražská Slavia si užívá výrazného monopolu na tuzemských pažitech. Po výborné sezóně zbrojí na tu další, ve které ji čeká nejen boj o Ligu mistrů, ale i obhajoba mistrovského titulu a poháru. Před pár dny dorazil do kádru sešívaných rumunský záložník Nicolae Stanciu, což byla velice hořká pilulka pro sparťanské fanoušky. Nemusela by však být jediná.

Stanciu se upsal Slavii na čtyři roky a na sociálních sítích se strhla lavina nenávistných komentářů vůči rumunskému středopolaři, který ještě nedávno oblékal letenský dres. To však nemusí být jediná zrada, která by během léta mohla fanoušky Sparty postihnout.

Podle posledních informací několika tuzemských webů se spekuluje i o tom, že by do Edenu mohl zamířit také Bony Wilfried. Reprezentant Pobřeží Slonoviny s minulostí v Arnhemu, Swansea, Manchesteru City či Stoke naposledy působil v katarském Al Arabi a je aktuálně bez angažmá. Jeho jméno je historicky spojeno také se Spartou, kde odehrál 59 ligových zápasů a vstřelil 22 branek. Dalo by se říct, že právě na Letné si otevřel vrátka do velkého světa.

Samotný hráč se nechal slyšet, že by se rád vrátil do Evropy a získal zpět svou ztracenou formu. Při rozhodování prý sehraje roli i pravidelné vytížení. V kuloárech se začalo hovořit o zájmu Slavie, což přiživil i místopředseda představenstva Tomáš Syrovátka. „Byť hrál za Spartu a dal nám pár gólu, Bonyho jsem vždy uznával. Bylo by hezké se s ním zase vidět,“ nechal se slyšet na svém Twitteru a rozvířil tak novou vlnu diskuzí na sociálních sítích.