Skláři se usilovně zabývají stoperskou otázkou. Vymění Štetina Letnou za Stínadla?

Skláři se usilovně zabývají stoperskou otázkou. Vymění Štetina Letnou za Stínadla?

Osmadvacetiletý slovenský stoper Lukáš Štetina prošel ve své profi kariéře pěti prvoligovými adresami - Nitrou, Metalistem Charkov, Prešovem, Duklou a Spartou.

Jak bylo naznačeno v Deníku Sport, ještě do konce srpna by se však mohlo stát, že se dočká šesté změny trikotu a zároveň třetího angažmá v české nejvyšší soutěži, s tím, že by se musel po několika letech stěhovat z pražských Dejvic.

Středního obránce totiž momentálně hledají na teplických Stínadlech, což také po posledním kole potvrdil samotný kouč Sklářů Stanislav Hejkal...

"Řešíme příchod stopera z jednoho oddílu, kde těch stoperů je moc. Musí to být stoper z předního týmu ligy, který sem půjde jen na hostování," naťukl ono téma někdejší letenský asistent.

Pravdou je, že v Generali aréně nyní mají na dvě stoperské pozice šest mužů - kromě Štetiny, jenž má ze všech stoperů nejvíce odehraných duelů v sezoně, na onom postu operují také Costa, Radakovič, Hancko, Kaya a Lischka.

Bude Štetina nominován na výjezd do Liberce, nebo už bude tvrdit defenzivní řadu Teplic v nejbližším utkání na hanáckém Andrově stadionu? Jisté je, že aktuálně patnáctému týmu Fortuna:ligy, který si až dosud připsal jen a pouze jednu výhru, by se hodil.

V současném teplickém kádru mají mimochodem sparťanskou minulost Tomáš Grigar či Jakub Mareš.