Výzva ministra byla nevyslyšena, italská liga se hrála, Jankto byl u výhry Sampdorie, Juventus porazil Inter

Český reprezentant Jakub Jankto odehrál vítězné utkání Sampdorie Janov nad Veronou. Gól Zlatana AC Milán nespasil. Ve šlágru kola Juventus porazil Inter. Dohrávka 26. kola se hrála i navzdory výzvě ministra sportu k zastavení soutěže.

V Parmě se nejprve myslelo, že se hrát nebude. Nakonec se začalo s více než hodinovým zpožděním. Domácí Parma nedokázala porazit poslední Spal, ten bodoval po pěti zápasech a odpoutal se z posledního místa. Brescia má však zápas k dobru. Jedinou branku dal z penalty Petagna.

AC Milán neporazil FC Janov. Nepomohl ani gól Zlatana Ibrahimoviče, ten snížil v 77. minutě, když se nejlépe zorientoval před brankou a vstřelil čtvrtý gól po návratu do Itálie.

Sampdoria s Jakubem Janktem v základu porazila Veronu. Obě trefy zařídil nejlepší střelec týmu Fabio Quagliarella.

Ve šlágru kola si pak Juventus poradil s Interem a jde do čela tabulky. V 55. minutě propálil vše z malého vápna Ramsey a v 67. minutě se hezky šajtlí trefil i Dybala.

Serie A - 26. kolo:

Parma - Spal Ferrara 0:1 (70. Petagna z pen.)
AC Milán - FC Janov 1:2 (77. Ibrahimovic - 7. Panděv, 41. Cassata)
Sampdoria Janov - Hellas Verona 2:1 (77. a 86. z pen. Quagliarella - 32. Zaccagni)
Udinese - Fiorentina 0:0
Juventus - Inter 2:0