Na Spartě uvažují o návratu ztracených synů z Kasimpasy a Boloni

Na Spartě uvažují o návratu ztracených synů z Kasimpasy a Boloni

Sportovní ředitel letenského "S" Tomáš Rosický uvažuje podle informací serveru aktualne.cz o zpětném angažování dvou odchovanců a současných reprezentantů z turecké a italské nejvyšší soutěže.

Jedná se o sedmadvacetiletého křídelníka Ladislava Krejčího, jenž už pár let patří Boloni a čerstvě devětadvacetiletého Davida Pavelku z Kasimpasy, jejíž dres nově obléká i obránce Tomáš Břečka.

Krejčí (v přerušené Serii A odehráno 854 minut čistého času s jednou vstřelenou brankou) má na severu Apeninského poloostrova kontrakt do června 2021, změně by se však bránit nemusel. S návratem do české nejvyšší soutěže už byl ostatně spojován také v loňském roce a dokonce i s Viktorií Plzeň.

Co se týče Pavelky (v přerušené Süper Lig odehráno 206 minut), jemuž vyprší smlouva příští rok, v jeho souvislosti se nedávno mluvilo zejména o Slavii. Žádost klubu, ve kterém vyrostl, by se však nemusela odmítat snadno. T9m spíš, že by ho mohl do Sparty lákat i jeho velký kamarád Bořek Dočkal.

Na Spartě nedávno prodloužili dohodu se stoperem Lukášem Štetinou, s Martinem Frýdkem se stále jedná a věc by se měla dořešit v dalších dnech a týdnech. Nejpravděpodobnější je prodloužení o jednu sezonu, s tím, že by mohl například v zimě v případě adekvátní nabídky odejít do zahraničí.

Jak výrazně ovlivní sparťanský rozpočet ligové zápasy na prázdné Letné? Kasík promluvil...