Neukáznění permanentkáři! Proč Sparta trestá vlastní fanoušky?

Neukáznění permanentkáři! Proč Sparta trestá vlastní fanoušky?

Sparta se postavila proti chamtivým fanouškům, kteří zneužili nabídky klubu získat vstupenku na semifinálové utkání MOL Cupu proti Plzni. Do prodeje Letenští poslali 2000 lístků za symbolickou cenu 5 korun. Většina fanoušků tuto cestu lístků pochopila, přijala a na stadion přišla. Nicméně před zápasem se na internetových prodejních serverech objevilo několik vstupenek i za cenu 1000 korun. Některé jedince se klubu podařilo ztotožnit a kvůli porušení obchodních podmínek se je klub rozhodl potrestat.

Sparta na svém webu informuje, že těmto fanouškům zneplatní permanentní vstupenky na aktuální ročník. Dále jim byl udělen roční zákaz vstupu na stadion.

Předpokládáme, že kdo lístek získá, chce zápas po dlouhé pauze opravdu vidět. Vstupenky samozřejmě nejsou určeny k dalšímu prodeji,“ řekl zklamaně ředitel komunikace Sparty Ondřej Kasík.

Sparta nechce, aby se slušní a poctiví fanoušci, kterým se nepodaří sehnat vstupenky oficiální cestou, stávali obětí podobných spekulantů. Přeprodávání vstupenek výslovně zakazují naše obchodní podmínky a apelujeme na všechny fanoušky, aby přeprodávání vstupenek nepodporovali a nekupovali je tímto způsobem,“ píše se na webu sparta.cz a zdůrazňuje, že problematiku kolem přeprodávání vstupenek bude dál řešit, tyto opatření považuje za první krok.