Dosud páli za Eindhoven, příští dva roky by měl střílet góly za Slovácko...

Dosud páli za Eindhoven, příští dva roky by měl střílet góly za Slovácko...

V Uherském Hradišti se první červencový den pochlubili posilou do ofenzivní řady, jíž se stal pětadvacetiletý útočník Rigino Cicilia, jenž přichází do Fortuna:ligy z FC Eindhoven.

Bývalý hráč Rody Kerkrade či Waalwijku, jenž by mohl být se svými 197 centimetry postrachem obran a fanouškům Slovácka připomenout éru Libora Doška, podepsal na nové adrese smlouvu do června 2022.

V uplynulé sezoně Eerste Division, což je v zemi tulipánů druhá nejvyšší soutěž, byl vytáhlý forvard nejlepším střelcem svého mužstva, když se v osmadvaceti vystoupeních prosadil jedenáctkrát a navíc si připsal šest gólových asistencí.

"Rigino Cicilia podepsal v našem klubu dvouletý kontrakt. Jedná se o vytáhlého útočníka, který splňuje naše požadavky. Věříme, že se u nás postupně adaptuje a bude pro nás přínosem," pronesl na fcslovacko.cz manažer áčka Veliče Šumulikoski.

Nová akvizice Slovácka už si v minulosti vyzkoušela také League One (v barvách Port Vale) či litevskou A Lygu (v trikotu Sūduva).

Pokud jde o odchody, zatím jsou jisté úprky pouze Tomáše Zajíce a Jana Jurošky do Baníku Ostrava. Podle ředitele Petra Pojezného by už nikdo jiný odejít neměl. Jestliže tedy nepřijde výjimečná nabídka pro klub i hráče.

Zběsilá jízda „klokanů“ pokračuje. Je Bohemka tím překvapením, o kterém mluvil Beckenbauer?