Hašek zřejmě opět povede svého staršího syna, který i přes pár kontaktů stále nenašel klub

Hašek zřejmě opět povede svého staršího syna, který i přes pár kontaktů stále nenašel klub

Kemp pro profesionální hráče bez angažmá už má svou tradici a jak zaznělo z České asociace fotbalových hráčů, letošní dvoutýdenní soustředění yypukne dvacátý červencový den.

Jakožto hlavní trenér mu bude volit momentálně volný Martin Hašek, jenž naposledy vedl Bohemians Praha 1905, se kterými se rozloučil v říjnu loňského roku.

"Jsem momentálně také nezaměstnaný, takže budu dělat svou práci s kluky, kteří neměli to štěstí. Chci jim pomoci, aby byli připraveni, až se na ně zase usměje. Můžeme si pomoci navzájem," citoval iSport.cz slova někdejšího stratéga Vlašimi, Pardubic i Sparty, kterou krátce vedl zhruba devět let zpět.

Velice pravděpodobná je i skutečnost, že znovu povede i svého stejnojmenného čtyřiadvacetiletého potomka Martina Haška, který je po jarní výpovědi na Letné bez angažmá jakbysmet a navíc ho se slavným "S" zastoupeným advokátem Bronislavem Šerákem čeká soudní líčení.

"Pokud nebude mít žádný klub, bude mít výbornou možnost si zatrénovat. Celý fotbalový svět se teprve probouzí, kluby nevědí, co bude. A tomu zatím odpovídá i aktivita na přestupovém trhu. Nějaké kontakty zájemců s Martinem proběhly, ale zatím není nic definitivní. Je to složitá doba," doplnil na serveru isport.blesk.cz padesátiletý odborník.

Fotbalisté, kteří by měli zájem, se mohou hlásit na webu ČAFH.