Přijde Dunajská Streda před Jabloncem o svou hvězdu? Panamský reprezentant je váben za Kuckou

Přijde Dunajská Streda před Jabloncem o svou hvězdu? Panamský reprezentant je váben za Kuckou

Dosud pouze vítězící lídr nejvyšší slovenské soutěže, kterým je Dunajská Streda, by mohl před dalším předkolem Evropské ligy proti Jablonci přijít o svou důležitou defenzivní oporu Erica Davise.

Zkušeného panamského reprezentanta s krátkou minulostí v uruguayské Primera División, jenž je součástí klubu již pátým rokem a který má na nynější adrese kontrakt do příštího léta, totiž podle italského tisku vábí FC Parma, na jejíž soupisce je např. exsparťan Juraj Kucka.

Účastník MS 2018, pro něhož je tým DAC první evropskou štací, má u našich východních sousedů velké jméno. V minulém ročníku to byl on, kdo zaznamenal gól roku a již tři sezony v řadě nechyběl v nejlepší jedenáctce celé ligy.

Parma, jíž čeká obhajoba jedenácté pozice, přivítá v rámci rozjezdu Serie A favorizovanou Neapol a ráda by se ještě posílila. Ostřílený spoluhráč českého brankáře Jedličky má podle specializovaného portálu transfermarkt. com hodnotu 700 tisíc eur, ovšem Dunajská Streda si za něj nepochybně řekne víc.

Tím spíš, že by jeho odchod způsobil pro německého kouče Bernda Storcka velký problém - kromě Davise, jenž přetavil 311 poskytnutých minut této sezony ve tři branky, už má totiž v současném kádru pouze jednoho levého obránce, jímž je mladík Jorge Mendez, který však ještě nemá být na nejvyšší soutěž připraven.

Slavia vyšla vstříc Stochovi, jenž opět trénuje v Edenu: Vážím si toho, uvidíme, co bude dál