Ze slávistické lavičky novou boleslavskou jedničkou? V Edenu padlo i jméno Mandouse...

Ze slávistické lavičky novou boleslavskou jedničkou? V Edenu padlo i jméno Mandouse...

Protože se úřadující šampion Fortuna:ligy z vršovického Edenu pozvolna připravuje na prodej své nezpochybnitelné brankářské jedničky Ondřeje Koláře do zahraničí, k němuž dojde nejpozději v létě příštího roku, ještě do konce právě probíhajícího přestupového období může dojít na onom postu na Sinobo Stadium ke změnám.

Podle Deníku Sport vyšle sešívané "S" devatenáctiletého Jakuba Markoviče za Jozefem Weberem na roční hostování do Mladé Boleslavi, jež začala soutěžní boje hrůzostrašně a důvod je prostý...

Naděje, jež dosud za slávistické áčko naskočila třikrát a vždy z toho bylo čisté konto, se má ve městě automobilů dostat do pravidelného vytížení, aby byla později připravena v metropoli ihned naskočit mezi tři tyče.

Do Slavie by měl naopak zamířit o čtyři roky starší boleslavský gólman Jan Stejskal, jenž začal tento ročník jako dvojka za vytáhlým Petrem Mikulcem, pro něhož šlo proti Ševcům a Klokanům o první dva ligové starty v životě.

Na iSport.cz zaznělo, že sportovní úsek mistra zajímá také osmadvacetiletý Aleš Mandous, jenž patří Sigmě Olomouc a v úvodu pracovního týdne si připsal své první mezinárodní vystoupení. Jednička Sigmy v minulosti prošla také Žilinou, Baníkem Most nebo Viktorií Plzeň, za jejíž áčko si však zachytala pouze v domácím poháru.