Guľa neskrýval smutek: Snažili jsme se tam nějak dostat, ale nefungovalo to

Guľa neskrýval smutek: Snažili jsme se tam nějak dostat, ale nefungovalo to
OBSAHUJE OHLASY

Zatímco Sparta, Slavia a Liberec budou hrát základní skupinu Evropské ligy, Viktoria Plzeň nikoliv a může za to nejtěsnější prohra na půdě izraelské Beer Ševy. Kabina úřadujícího českého vicemistra byla po závěrečném hvizdu mimořádně zklamaná...

"Byl to zápas kdo s koho a rozhodly mikrosituace. Ta první byla opět penaltová, ale na druhou stranu jsme měli minimálně 90 minut na to, abychom se z toho dostali. Na chvilku nás to vykolejilo, což je přirozené. Potom jsme poměrně zrychlili hru, ale nebylo tam tolik finálních přihrávek, kolik bychom potřebovali. Snažili jsme se tam nějak dostat, ale nefungovalo to," krčil rameny Adrian Guľa, jehož vyjádření nabídly stránky fcviktoria.cz.

Západočeská značka už se tak může ve zbytku sezony soustředit pouze na ligu a domácí pohár. "Hráli jsme zápas o všechno, kde cítíte zodpovědnost za klub, za chlapce... Chcete to dokázat, tak je jasné, že jsem z toho smutný," přiznal slovenský odborník.

O neúspěchu Viktorie rozhodl jediný gól z pokutového kopu, který padl již ve čtvrté minutě. "Brzký gól, to je vždycky rána, trochu nás to utopilo. Ale pořád to bylo na začátku, byl před námi celý zápas a prostě jsme to nezvládli. Je to velké zklamání, protože jsme všichni byli odhodlaní to zvládnout a bohužel jsme nepostoupili," doplnil exolomoucký středopolař Lukáš Kalvach. jehož slova nabídl portál fcviktoria.cz.

Po vypadnutí pak promluvil také další záložník Pavel Bucha. "Dali gól a my jsme ho nedali. Měli jsme na to celý zápas. Věřili jsme, že nějakou branku vstřelíme. Měli jsme možná závary, ale na šance si nevzpomínám. Do poslední chvíle jsme živili naděje, ale závěr jsme nezvládli. Chtěli jsme urvat postup a to se nám nepovedlo," zakončil mladík s minulostí ve Slavii.

Petrášek by se hodil do všech top klubů v Česku, podle kouče Žižkova by ho mohla čekat i bundesliga