S hlavou na špalku. Trenéři evropských velkoklubů, kteří by mohli být pod tíhou výsledků odvoláni

S hlavou na špalku. Trenéři evropských velkoklubů, kteří by mohli být pod tíhou výsledků odvoláni

Vinou coronaviru je tato sezóna specifická pro všechny kluby na světě. Také v Evropě se musejí vypořádat s nákazami ve svých řadách, ale i náročným programem, který sebou přináší velkou zátěž pro hráče. Od toho všeho se mohou odvíjet i výsledky a problém nastává na adresách, kde se nezdary neodpouští. Nejen malé klubu, ale také giganti jsou pod velkým tlakem a někteří trenéři mají hlavy na špalcích. Podívejme se na pět z nich, kteří by mohli být letos odvolání, pokud se jejich týmy herně a výsledkově nezlepší.

5) Antonio Conte (Inter Milán)

Jeho příchod byl pro Inter Milán velkou vzpruhou a jeho strategie nesla ovoce. O tradičním italském klubu se začalo hovořit ve spojitosti s možnosti narušit nadvládu Juventusu a účast ve finále Evropské ligy byla také vizitkou, kterou nebylo radno přehlížet.

V této sezóně se však zatím Nerazzurri příliš nedaří a leží až na sedmém místě v tabulce tamní Serii A se ztrátou pěti bodů na vedoucí AC Milán. Slibně to nevypadá ani ve skupinové fázi Ligy mistrů a je jisté, že Conte má nůž na krku.