Sparťan Fortelný vydržel na Stínadlech jen necelé 3 měsíce a opět zkusí zaujmout Kotala...

Sparťan Fortelný vydržel na Stínadlech jen necelé 3 měsíce a opět zkusí zaujmout Kotala...

Kmenový sparťanský záložník Jan Fortelný (21) sice dorazil na severočeská Stínadla teprve začátkem října, ovšem nový kouč Teplic Roman Kučera už ho druhý lednový den, kdy žlutomodrým barvám startuje krátká zimní příprava, neuvidí...

Perspektivní univerzál, jenž během hostování v Teplicích zasáhl do šesti ligových klání a celkem strávil na trávnících 518 minut čistého času s bilancí jedné gólové asistence, se totiž bude podle iSport.cz hlásit opět na Letné.

Letenská příprava na druhou polovinu ročníku začíná již o víkendu a Václav Kotal požádal o jeho stažení, aby zvýšil konkurenci ve slavném "S", jemuž patří.

Například v prvním jarním kole proti Baníku Ostrava (hraje se 17. ledna) nebude moci sparťanský kormidelník využít disciplinární hříšníky Filipa Součka, Davida Pavelku a Ladislava Krejčího mladšího.

Šanci zaujmout bude mít například šestý lednový den na Strahově v rámci přípravného dvojzápasu proti druholigové Chrudimi.

A kdyby ho nakonec dvanáctinásobný šampion Česka nakonec přeci jen nepotřeboval, díky brzkému jarnímu startu se může bývalý hráč Vlašimi či Vysočiny Jihlava ještě v průběhu ledna vrátit do Teplic a stihnout velkou část jarního programu.

Hašek k západním sousedům? Exletenský rebel má jednat s posledním celkem druhé bundesligy

Zdroj: isport.blesk.cz