Jak mluvil Guľa o plzeňských mladících Šulcovi, Matějkovi, Míkovi a Koželuhovi?

Jak mluvil Guľa o plzeňských mladících Šulcovi, Matějkovi, Míkovi a Koželuhovi?

I když Viktoria letos v zimě necestuje do zahraničí, krátkou přípravu by to poznamenat nemělo, neboť má na západě Čech skvělé podmínky i tak.

Vyhřívanou plochu, dvě přírodní trávy, umělku, workoutové hřiště s kopcem na fyzické věci a kvalitní fitness zázemí označil hlavní kouč Adriana Guľa jakožto nadstandardní úroveň.

Slovenský odborník si stáhl zpět do Doosan arény jak sebevědomého Pavla Šulce, který věří, že se v západočeském kádru udrží, tak Lukáše Matějku.

"Šulcovo hostování se až na zranění vydařilo dle záměru, aby měl herní vytížení. V lize odehrál kvalitní zápasy a věřím, že to ukáže i u nás. Má velký potenciál," pronesl na jeho adresu bývalý kouč Žiliny či slovenské jednadvacítky.

Podobně hovořil také o Matějkovi, s tím, že z béčka si vytáhl do přípravy dvojici mladíků Václava Míku a Josefa Koželuha...

"Luky Matějka má také potenciál. U Koželuha s Míkou jsme rádi, že se k nám připojí, protože máme nastavený model, kdy bereme hráče z akademie v případě potřeby do tréninků, aby měli motivaci, že se v takovém významném klubu mohou i prosadit. Je to důležité,“ vysvětlil na stránkách fcviktoria.cz šéf Limberského, Kopice, Havla a spol.

V sobotu 9. 1. od 15:00 proti druholigovému lídrovi z Hradce Králové by teoreticky mohli dostat příležitost všichni zmínění.

Krmenčík už je v Soluni. Jaké číslo si vybral a kdy může debutovat v novém dresu?

Zdroj: fcviktoria.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.