Olayinka upozornil na klasickou dvojici Aubameyang a Lacazette. Trpišovský pak přidal i další 3 borce...

Olayinka upozornil na klasickou dvojici Aubameyang a Lacazette. Trpišovský pak přidal i další 3 borce...
OBSAHUJE VIDEO

Nejprve Leicester City, pak Glasgow Rangers a nyní Slavia dovrší svůj ostrovní hattrick střetem s Arsenalem. Kteří zástupci Gunners, jimž patří v aktuální tabulce Premier League desátá pozice, by mohli pro vzadu oslabené sešívané představovat největší nebezpečí?

V kádru Mikela Artety figuruje hned několik známých firem. "Hrozně se mi líbí Tierney, který hrál skvěle už v Celticu. Proti Liverpoolu se zranil a proti nám asi nenastoupí, kdybych si ale měl vybrat jednoho hráče, byl by to on. Dalšími hráči, kteří na mě udělali velký dojem, jsou Saka a Pepe, který když má svůj den, tak je strašně těžko bránitelný. Skvělých hráčů je v Arsenalu samozřejmě více, například Aubameyang a Lacazette, kdybych si ale měl vybrat jedno jméno, byl by to právě Tierney," citoval web slavia.cz slova hlavního kouče Jindřicha Trpišovského.

Nigerijský křídelník Peter Olayinka přiblížil, že Gunners na individuality až tolik nesází. "Hrají hodně týmově, všichni jsou pro ně důležití. Myslím si ale, že Aubameyang a Lacazette jsou top hráči, na které si musíme dát největší pozor,“ přidal pětadvacetiletý rodák z Ibadanu, jehož názor vyšel na slavia.cz.

Startu na slovutném Emirates Stadium už se čerstvý ženáč nemůže dočkat. "Na zápas jsem soustředěný a těším se na něj. Je skvělé být na takovém stadionu. V minulých venkovních zápasech se nám vedlo dobře a věřím, že ve čtvrtek můžeme předvést stejně dobrý výkon,“ uzavřel někdejší hráč Gentu, Dukly či Waregemu, jenž operuje ve Vršovicích již od roku 2018.

Londýnské klání začíná ve čtvrtek ve 21:00, v přímém přenosu ho můžete sledovat na ČT Sport.

Neřekl bych, že je Arsenal slabší než Leicester, spíš naopak, tvrdí Provod. Koláře na tréninku vůbec nešetřil...

Zdroj: slavia.cz