Slavii jeden gól na postup nestačil a Ligu mistrů si opět nezahraje, Sparta po prohře míří rovnou do Evropské ligy

Slavia v odvetě 3. předkole LM sice po velkém tlaku porazila Ferencváros 1:0, ale dvougólové manko z prvního duelu v Maďarsku už smazat nestihla. Do Champions League se nepodívá ani pražská Sparta, která v Monaku prohrála 1:3.

V prvním poločase mezi Slavií a Ferencvárosem diváci viděli aktivní hru domácích, která přinesla ve 26. minutě gól z kopačky Masopusta.

Druhý poločas nabídl obrovský tlak Slavie, jenže se domácím nepodařilo vstřelit vytoužený druhý gól a do baráže o Ligu mistrů tak postupuje maďarský celek Ferencváros Budapešť, který se tam dostal díky zvládnutému domácímu zápasu, i když i v něm měl velkou dávku štěstí. Na Slavii čeká baráž o Evropskou ligu.