Malínský: Všechny nás mrzí, že je ta liga tuhle sezonu takhle rozehraná, ale nedá se nic dělat

Malínský: Všechny nás mrzí, že je ta liga tuhle sezonu takhle rozehraná, ale nedá se nic dělat
OBSAHUJE OHLASY

Ostřílený křídelník Tomáš Malínský pomohl k jasnému jabloneckému postupu do pohárového čtvrtfinále nad Varnsdorfem (4:0) brankou i asistencí. 

Favorit se po devíti soutěžních zápasech konečně radoval z výhry a nic na tom nezměnila ani skutečnost, že druholigový soubor nastřelil v úvodu utkání tyčku...

"Samozřejmě, že mi zatrnulo. Komplikace by to jistě byla, ale bylo to na začátku. Ještě bychom měli dost času něco s tím výsledkem udělat," pronesl na webu fkjablonec.cz bývalý hráč Slavie, Hradce či Liberce.

"Zápas rozhodla asi ta červená karta. Poté už jsme měli územní převahu víceméně celý zápas a vyústilo to v čtyři branky," pokračoval svěřenec Petra Rady.

K úspěchu domácím pomohl i pokutový kop s červenou kartou, kterou obdržel Žák. "Za mě penalta určitě. Pak je na rozhodčím, jak to posoudí, jestli udělí žlutou nebo červenou kartu. Byla to vyložená šance, protože David Houska by uklízel balon do prázdné branky. Takže z mého pohledu si rozhodčí tu červenou obhájí," doplnil.

Po repre pauze čeká bronzový tým z uplynulého ligového ročníku výjezd na Slavii. Jakékoliv zvýšení sebevědomí se tak počítá. "Sice jsme devět zápasů čekali na vítězství, ale mezi těmi byly i zápasy Konferenční ligy. To jsou strašně náročné duely a tam se nacházíme na postupovém místě. Vůbec bych ty remízy nezahazoval, jsou důležité. Všechny nás mrzí, že je ta liga tuhle sezonu takhle rozehraná. Ale nedá se nic dělat, třeba se to nakopne a nějaké body se posbírají a v tabulce stoupneme. Každé vítězství teď potěší. Jen doufám, že nám to pomůže. Do Evropy je cesta přes domácí pohár, takže ten bereme taky vážně," uzavřel na fkjablonec.cz třicetiletý rodák z Chrudimi.

Příbram přebírají Zápotočný se Slepičkou. U Litavky budou řešit i hráče s nemalými penězi bez adekvátních výkonů

Zdroj: fkjablonec.cz