Jednání o novém majiteli Zbrojovky údajně opět ztroskotala. Poláka zajímá, co Bartoněk vlastně chce...

Jednání o novém majiteli Zbrojovky údajně opět ztroskotala. Poláka zajímá, co Bartoněk vlastně chce...

Brno, jasný lídr druholigové tabulky, jíž vládne s náskokem sedmi bodů na druhé sparťanské béčko a zatím suverénně míří za návratem mezi elitou, podle všeho majitele hned tak nezmění.

Nový silný obchodní partner přitom měl vpadnout do struktur tradiční Zbrojovky ještě do konce kalendářního roku 2021, aby už byl u kompletní jarní jízdy FNL.

Jak zaznělo na serveru idnes.cz, několik měsíců trvající jednání nynějšího vlastníka Václava Bartoňka s agenturou Sport Invest, v jejímž čele stojí známý hráčský zástupce Viktor Kolář, nakonec nedopadlo a ztroskotalo.

"Informace je ta, že jednání jsou ukončená, nepokračují a vstup Sport Investu do Zbrojovky je v tuto chvíli passé. To, co bylo předeslané, že se mělo dotáhnout do konce roku, se stoprocentně nestane,“ citoval portál idnes.cz svůj zdroj.

Neúspěch okomentovala i klubová ikona Jan Polák, který je brněnským odchovancem a v áčku Zbrojovky působil ve dvou různých etapách (1998 - 2020, respektive 2016 - 2018).

"Vidíme, že tady byl třetí zájemce, s nímž se pan Bartoněk nedohodl. Otázka je, co vlastně v této fázi chce," pronesl pro idnes.cz čtyřicetiletý internacionál s minulostí v Norimberku, Wolfsburgu i Anderlechtu.

Pro Peltu to bude likvidační, i rok by byl pro něj moc, říká o rozsudku soudu Vízek. Jak teď vidí osud Jablonce?

Zdroj: idnes.cz