Kolář si dříve hrál až moc na Neuera. Má ale obrovské sebevědomí, přenáší to na tým, míní Straka

Kolář si dříve hrál až moc na Neuera. Má ale obrovské sebevědomí, přenáší to na tým, míní Straka

František Straka, jenž dříve vedl obě slavná pražská "S", se nechal slyšet, že nedělní derby mělo celkově dobrou úroveň.

"Nicméně pro nás sparťany zápas dobrý nebyl. Oproti únorovému vítěznému pohárovému utkání jsem viděl jinou Spartu," podotkl na serveru sport.cz třiašedesátiletý stratég.

Titul, na který na Letné čekají od roku 2014, kdy byl u kormidla Vítězslav Lavička, už je pro letošní rok podle něj v tahu...

"Buďme střízliví, ztráta je velká. Plzeňáci i slavisté si tohle pohlídají," přidal na sport.cz velezkušený expert s velkou spoustou trenérských štací, s tím, že ta poslední byla v druholigovém Třinci.

Sešívaným pomohli ke třem bodům i hráči, kteří v poslední době kvůli zdraví či horší pozici v mužstvu až tak nenastupovali. "Franz" vypíchl zejména Ondřeje Koláře s Davidem Hovorkou.

"Kolář si dříve hrál až moc na Manuela Neuera. Má ale obrovské sebevědomí, přenáší to na tým. A Hovorka byl po mentální stránce totálně dobře připravený, zvládnul zápas výborně," chválil osmadvacetiletého exparťana Straka, jehož stanovisko vyšlo na sport.cz.

Využití Koláře? Je možné, že bude varianta do soubojovějších zápasů, kde bude hrozit více standardek...

Zdroj: sport.cz