Manchester United se údajně zajímá o Richarlisona. Hledá posily do útoku

Manchester United se údajně zajímá o Richarlisona. Hledá posily do útoku

Brazilský reprezentant Richarlisona je v hledáčku Rudých ďáblů. Ti mají v letošní sezóně problém se střílením gólů a právě útočník Evertonu by jim podle informací serveru Goal.com měl s problémem pomoci.

Tým Ralfa Rangnicka má v právě probíhající sezóně potíže se vstřílením branek a nepomohl ani návrat portugalské superstar Cristiana Ronalda.

Jak uvádí server Goal.com, tak na Old Trafford silně uvažují o angažmá čtyřiadvacetiletého útočníka, kterého v dresu Toffees čeká boj o udržení Premier League. Výhodou by měl být pode serveru i nižší věk brazilského kanonýra. Navíc je nejistá i další budoucnost Ronalda.

I kdyby Everton sestoupil, United by pravděpodobně museli za jeho služby zaplatit pořádnou cenu. Red Devils totiž nejsou zdaleka jediným klubem, který kolem Brazilce krouží. Mluví se například i o zájmu Realu Madrid, který o něj jevil zájem už loni v létě. Navíc, na Santiagu Bernabeu nyní vládne Carlo Ancelotti, který před odchodem do Španělska působil právě v Goodison Park, takže útočníka dobře zná.

Zdroj: Goal.com

Obří pozitivum pro Dynamo. Velkou kvalitou disponující Konda příjemně překvapil celý realizační tým...