Přijdou Pardubice o Letáčka? Jednání o letním podpisu mladého brankáře zahájil Baník...

Přijdou Pardubice o Letáčka? Jednání o letním podpisu mladého brankáře zahájil Baník...

Současnou neotřesitelnou jedničkou Baníku je brzy čtyřicetiletý veterán Jan Laštůvka, který bude pokračovat v prvoligových bojích také v sezoně 2022/2023.

Ostravské vedení by k němu letos v létě ovšem mělo přivést dvojku, která ho postupem času na Bazalech vystřídala a na radaru se jim v této souvislosti objevil Jiří Letáček.

Třiadvacetiletý odchovanec Pardubic by tak do Slezska mohl dorazit místo zkušeného Slováka Viktora Budinského, jenž už je v ocelovém městě několik sezon, ale mohlo by lákat ještě větší vytížení.

"Je tu poptávka ze strany Baníku. Jednáme," uvedl na serveru isport.blesk.cz sportovní ředitel východočeské značky Vít Zavřel.

Představitelům Baníku by pří lanaření svého brankářského cíla mohla pomoci i skutečnost, kdyby i nadále nechali v pardubickém kádru nadějného obránce Karla Pojezného

Pakliže by celek trenérského tandemu Krejčí - Novotný nakonec svolil a Letáčka do pátého týmu Fortuna:ligy pustil, v kádru okolo veteránů Černého, Jeřábka či Vacka by ho mohl vystřídat teenager Patrik Matějka, jenž patří Admiře Praha.

Veselý má důvod k úsměvu, v Ďolíčku ho stále chtějí. Fulnek a Bederka už ale u Botiče pokračovat nebudou...

Zdroj: isport.blesk.cz